Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Det her er et klassisk hjemmebiograf system, der tager filmaftenen til nye højder. Nedis Soundbar 2.0 er et system, der giver en bedre filmoplevelse takket være god lydkvalitet.
Prøv fleksible betalinger med
Du får besked via e-mail, når produktet igen er på lager hos en af vores samarbejdspartnere.
Laveste pris for Nedis Soundbar 2.0 er 569 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Nedis Soundbar 2.0 er et hjemmebiografsystem med højtalere, der giver en kraftfuld filmoplevelse. Maksimer filmoplevelsen og forøg biograf-følelsen Sæt dig til rette i sofaen og lad systemet fortrylle filmens lyd.
Som du kan se, er der mange gode ting at sige om Nedis Nedis Soundbar 2.0. Lige nu er den laveste pris på den her model er 569.00, som du kan se her på PriceRunner, men sammenlign også de forskellige forhandlere inden du køber, for at få det bedste tilbud for dig. Hvis vi sammenligner priserne på den her model med resten af kategorien, er den uden gennemsnittet, hvilket gør Nedis Soundbar 2.0 til et godt køb.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Nedis Soundbar 2.0 |
| Mærke | Nedis |
| Type | Soundbars |
Type | |
| Subwoofer: | Nej |
Produktegenskaber | |
| Farve | Grå, Sort |
Billede | |
| 3D | Nej |
Egenskaber | |
| Stemmestyring | Nej |
| Automatisk lydkalibrering | Nej |
| Multirum | Nej |
| (ARC) Audio Return Channel | ARC |
| Simuleret surroundsound | Nej |
| DSP | Ja |
| Fjernbetjening | Ja |
Tilslutninger | |
| Antal Koaksial S/PDIF | 1 stk |
| Antal HDMI | 1 stk |
| Antal Optisk S/PDIF | 1 stk |
| Tilslutninger | 3.5 mm Jack, USB-C, USB-A, Koaksial S/PDIF, Optisk S/PDIF, HDMI |
| Udgange | HDMI |
| Antal HDMI Out | 1 stk |
Frekvensomfang | |
|---|---|
| Frekvensområde (maks) | 18000.0 Hz |
| Frekvensområde (min) | 50.0 Hz |
Watt | |
| Total watt (soundbar) | 180.0 W |
Trådløst | |
| NFC | Nej |
| Bluetooth | Ja |
| WI-FI | Nej |
| Bluetooth-version | 5.0 |
Forbrug | |
| Energiforbrug (drift) | 2.5 W |
| Energiforbrug (standby) | 0.5 W |
Lyd | |
| Kanalseparation | 2.0 |
Mål | |
| Bredde (soundbar) | 89.5 cm |
| Højde (soundbar) | 5.5 cm |
| Vægt (soundbar) | 2054.0 kg |
| Dybde (soundbar) | 9.0 cm |
Relateret | |
| Certificering | CEC-kompatibel |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-01-26 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .