Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Disse høretelefoner har et funktionelt in-ear-design. Med dybe basfrekvenser kan de her høretelefoner formentlig indfri dine krav.
Du får besked via e-mail, når produktet igen er på lager hos en af vores samarbejdspartnere.
Laveste pris for Skullcandy Jib er 77 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
De her høretelefoner er velegnede til både musik og podcasts. Det har en ledning på 1,3 meter og har et enkelt og intuitivt design. Tag høretelefonerne på og få kuldegysninger ved at lytte til en true-crime podcast.
Ledningen er 1.3 meter lang, hvilket burde være mere end tilstrækkeligt til dine hverdagsbehov. Den lave impedans (modstand) betyder, at headsettet fungere udemærket med din telefon eller anden bærbar enhed.
In-ear-designet indebærer at høretelefonerne sidder sikkert i øret og den kompakte størrelse gør, at de er enkle at have med sig. At tilslutte høretelefonerne med et 3.5 mm-stik er meget let. Du skal bare koble stikket i din computer og så er du klar! Tilslutning med ledning giver dig også meget god lydkvalitet.
Det her er et produkt som i øjeblikket har den laveste pris fra 77.00 kr. Høretelefonerne er med sine funktioner et fleksibelt og brugbart produkt. Musik lyder helt anderledes med de her høretelefoner, så se at få fat på dem.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Skullcandy Jib |
| Mærke | Skullcandy |
| Type | Høretelefoner |
Type | |
| Høretelefontype | In-Ear |
| Gamer Headset | Nej |
Produktegenskaber | |
| Farve | Blå, Hvid, Gul, Rød, Sort |
Egenskaber | |
| Foldbar | Nej |
| Mikrofon | Nej |
| Aktivering af baggrundslyd | Nej |
| Trådløs | Nej |
Lydegenskaber | |
|---|---|
| Impedans | 16.0 ohm |
| Højttalerydelse | 2.0 (stereo) |
| Frekvensområde (min) | 20.0 Hz |
| Følsomhed | 100.0 dB/mW |
| Frekvensområde (maks) | 20000.0 Hz |
Tilslutninger | |
| Stiktype | 3,5 mm |
Mål | |
| Kabellængde | 1.3 m |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2011-09-20 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .