Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

De her høretelefoner har meget praktisk en indbygget mikrofon. Med sine dybe basfrekvenser kan de her høretelefoner formentlig indfri dine krav.
Annonce
Annonce
Laveste pris for Logitech H340 er 148 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 22 butikker.
De her høretelefoner fra Logitech er perfekt til dine musik- og podcastbehov. Det har en 1,8 meter lang ledning og har en indbygget mikrofon, der understøtter telefonsamtaler når du er på farten. Tag høretelefonerne på og nyd den næste store musikoplevelse.
At tilslutte høretelefonerne med et 3.5 mm-stik er meget let. Du skal bare koble stikket i din telefon og så er du klar! Tilslutning med ledning giver dig også rigtig god lydkvalitet. En indbygget mikrofon giver dig meget frihed, da du for eksempel kan foretage dig andre ting, mens du har en telefonsamtale.
Høretelefonerne vejer bare 0 gram, så det er så det er ikke det, der vejer i tasken.Ledningen er 1.8 meter lang, hvilket burde være nok til dine hverdagsbehov.
Det her er et produkt som lige nu har den laveste pris fra 148.00 kr. Det har en høj gennemsnitsvurdering 4,2 af 5, så kunderne, som har lavet en vurdering af høretelefonerne er tilfredse med det. Musik er en helt anden oplevelse med de her høretelefoner, så se at få fat på dem.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Logitech H340 |
| Mærke | Logitech |
| Type | Høretelefoner |
Type | |
| Høretelefontype | On-Ear |
| Gamer Headset | Nej |
Produktegenskaber | |
| Farve | Sort |
Lydegenskaber | |
| Impedans | 20.0 ohm |
| Højttalerydelse | 2.0 (stereo) |
| Frekvensområde (min) | 20.0 Hz |
| Følsomhed | 115.0 dB/mW |
| Frekvensområde (maks) | 20000.0 Hz |
Tilslutninger | |
| Stiktype | USB |
Design | |
| Passer til | Kontor |
Trådløst | |
| Bluetooth | Nej |
| Multipoint | Nej |
Egenskaber | |
|---|---|
| Foldbar | Nej |
| Velegnede til træning | Nej |
| Støjreduktion | Passiv støjreduktion |
| Vandafvisende | Nej |
| Simuleret surroundsound | Nej |
| Mikrofon | Ja |
| Aktivering af baggrundslyd | Nej |
| Stemmestyring | Nej |
| Trådløs | Nej |
| Aftageligt kabel | Nej |
Mål | |
| Vægt | 0.1 g |
| Kabellængde | 1.8 m |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2012-08-23 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .