Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Dette par høretelefoner er af typen in-ear. Med dybe basfrekvenser kan de her høretelefoner opfylde dine krav.
Annonce
Laveste pris for Media-tech MagicSound DS2 er 52 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 4 butikker.
Det her produkt er perfekt til dine musik- og podcastbehov. Det har en 1,2 meter lang ledning og har et enkelt og intuitivt design. Tag høretelefonerne på og få kuldegysninger ved at lytte til en true-crime podcast.
Den lave impedans (modstand) betyder, at headsettet fungere udemærket med din telefon eller anden bærbar enhed. Ledningen er 1.2 meter lang, hvilket burde være mere end tilstrækkeligt til dine hverdagsbehov.
In-ear-designet indebærer at høretelefonerne sidder godt i øret og den kompakte størrelse gør, at de er enkle at have med sig.
Det her er et produkt som lige nu har den laveste pris fra 52.00 kr. Høretelefonerne er med sine funktioner et alsidigt og funktionelt produkt. Musik opleves på en helt anden måde med de her høretelefoner, så skal du ikke også have et par?
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Media-tech MagicSound DS2 |
| Mærke | Media-tech |
| Type | Høretelefoner |
Type | |
| Høretelefontype | In-Ear |
| Gamer Headset | Ja, Nej |
Produktegenskaber | |
| Farve | Hvid, Rød, Sort |
Lydegenskaber | |
| Impedans | 18.0 ohm |
| Højttalerydelse | 2.0 (stereo) |
| Frekvensområde (min) | 20.0 Hz |
| Følsomhed | 110.0 dB/mW |
| Frekvensområde (maks) | 20000.0 Hz |
Tilslutninger | |
| Stiktype | 3,5 mm |
Egenskaber | |
|---|---|
| Foldbar | Nej |
| Mikrofon | Ja, Nej |
| Aktivering af baggrundslyd | Nej |
| Knapper & Kontrol | Besvar/Afslut, Volumen |
| Trådløs | Nej |
Trådløst | |
| Bluetooth | Nej |
Mål | |
| Vægt | 14.0 g |
| Kabellængde | 1.2 m |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2014-04-18 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .