Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Disse høretelefoner giver god lyd, da øreproppen sidder inde i øret. Med dybe basfrekvenser kan de her høretelefoner formentlig indfri dine krav.
Annonce
Laveste pris for JVC HA-FX102 er 97 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
Det her produkt lavet af JVC er velegnede til både musik og podcasts. Det har en 1,2 meter lang ledning og har et enkelt og intuitivt design. Tag høretelefonerne på og lev dig ind i en verden af den næste e-bog på din liste.
At tilslutte høretelefonerne med et 3.5 mm-stik kan ikke være mere enkelt. Du skal bare placere stikket i din device og så er du klar! Tilslutning med ledning giver dig også rigtig god lydkvalitet. In-ear-designet indebærer at høretelefonerne sidder sikkert i øret og den kompakte størrelse gør, at de er lette at have med sig.
Ledningen er 1.2 meter lang, hvilket burde række til dine hverdagsbehov. Høretelefonerne vejer bare 5 gram, så det er så det er ikke det, der vejer i tasken.
Det her er et produkt som lige nu har den laveste pris fra 97.00 kr. Høretelefonerne er med sine funktioner et alsidigt og brugbart produkt. Musik lyder helt anderledes med de her høretelefoner, så skal du ikke også have et par?
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | JVC HA-FX102 |
| Mærke | JVC |
| Type | Høretelefoner |
Type | |
| Gamer Headset | Nej |
| Høretelefontype | In-Ear |
Produktegenskaber | |
| Farve | Blå, Lilla, Rød, Sort |
Lydegenskaber | |
| Højttalerydelse | 2.0 (stereo) |
| Frekvensområde (min) | 5.0 Hz |
| Frekvensområde (maks) | 23000.0 Hz |
Tilslutninger | |
| Stiktype | 3,5 mm |
Egenskaber | |
|---|---|
| Foldbar | Nej |
| Mikrofon | Nej |
| Aktivering af baggrundslyd | Nej |
| Trådløs | Nej |
Mål | |
| Vægt | 4.7 g |
| Kabellængde | 1.2 m |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2015-07-09 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .