Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Dette gaming headset, der er produceret af Snakebyte, tilsluttes på den mest enkle måde med kabel. Tilslutning med ledning gør det her headset meget enkelt at bruge.
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Snakebyte Headset 4 Pro er 274 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Det her produkt lavet af Snakebyte er et gaming-headset, som er velegnet til alle typer spil. Det har en ledning på 1,2 meter og du kan justere lydstyrken med indbygget volumenkontrol. Tag det på og rejs ud i en verden fuld af drager, overjordiske og helte!
Over-ear-høretelefonerne er ikke lige så små som andre modeller, men har mere hardware og kan give et bedre lydbillede. At tilslutte høretelefonerne med et 3.5 mm-stik kan ikke være mere enkelt. Du skal bare placere stikket i din enhed og så er du klar! Tilslutning med ledning giver dig også rigtig god lydkvalitet.
Høretelefonerm, der som de her har lukket lydisolering, isolerer dig fra dine omgivelser og har ingen lydlækage, så det er usandsynligt, at du kommer til at forstyrre andre omkring dig. Det vejer 250 gram, så det er ikke de letteste høretelefoner at bære rundt på, men det kan også anses som robust og solidt.
Det her er et produkt, hvis laveste pris lige nu er 273.98 kr. Headsettet er med sine funktioner et fleksibelt og brugbart produkt. Gaming er en helt anden oplevelse med et headset, så skal du ikke også have et?
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Snakebyte Headset 4 Pro |
| Mærke | Snakebyte |
| Type | Høretelefoner |
Type | |
| Gamer Headset | Ja |
| Høretelefontype | Over-Ear |
Produktegenskaber | |
| Farve | Blå, Sort |
Lydegenskaber | |
| Højttalerydelse | 2.0 (stereo) |
| Elementstørrelse | 50.0 mm |
Tilslutninger | |
| Stiktype | 3,5 mm |
Design | |
| Lukning af hætter | Lukket |
Trådløst | |
| Multipoint | Nej |
| Bluetooth | Nej |
Mål | |
| Vægt | 250.0 g |
| Kabellængde | 1.2 m |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-05-11 |
Egenskaber | |
|---|---|
| Foldbar | Nej |
| Støjreduktion | Passiv støjreduktion |
| Vandafvisende | Nej |
| Simuleret surroundsound | Nej |
| Mikrofon | Ja |
| Aktivering af baggrundslyd | Nej |
| Knapper & Kontrol | Volumen |
| Stemmestyring | Nej |
| Trådløs | Nej |
| Aftageligt kabel | Nej |
| Velegnede til træning | Nej |
| Spillekonsol | Playstation 4, Playstation 5 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .