Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Dette par høretelefoner har 30 meters trådløs rækkevidde fra din enhed. Høretelefonerne er praktiske at bruge, da de er uden ledning.
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Annonce
Laveste pris for Jabra Evolve2 75 USB-A UC er 1.595 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 19 butikker.
Det her produkt er perfekt til både musik og podcasts. Det tilsluttes trådløst med bluetooth og har en indbygget mikrofon, der understøtter telefonsamtaler når du er på farten. Tag høretelefonerne på og lev dig ind i en verden af den næste lydbog på din liste.
Høretelefonerne vejer bare 197 gram, så det er ikke noget problem at tage det med sig.Den trådløse rækkevidde er fantastiske 30 meter, så det er ligegyldigt om du går væk fra din mobil et øjeblik.
De her høretelefoner har et on-ear-design, hvilket betyder, at de vejer mindre og er mere kompakt end de fleste over-ear-modeller. Du kan gå flere dage uden at oplade det her høretelefonerne, da batteriet rækker i utrolige 36 timer. Du kommer til at spekulere over, hvornår det egentlig sidst blev opladt.
Det her er et produkt hvis billigste pris i øjeblikket er 1595.00 kr. Høretelefonerne er med sine funktioner et alsidigt og brugbart produkt. Musik er en helt anden oplevelse med de her høretelefoner, så skal du ikke også have et par?
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Jabra Evolve2 75 USB-A UC |
| Mærke | Jabra |
| Type | Høretelefoner |
Type | |
| Høretelefontype | On-Ear |
| Gamer Headset | Nej |
Produktegenskaber | |
| Farve | Beige, Sort |
Lydegenskaber | |
| Højttalerydelse | 2.0 (stereo) |
| Elementstørrelse | 40.0 mm |
| Frekvensområde (min) | 20.0 Hz |
| Effektmodstand | 30.0 mW |
| Frekvensområde (maks) | 20000.0 Hz |
Tilslutninger | |
| Stiktype | USB |
Design | |
| Passer til | Kontor |
Strømforsyning | |
| Batteritid (under brug) | 36.0 timer |
Mål | |
| Vægt | 197.0 g |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-10-19 |
Egenskaber | |
|---|---|
| Foldbar | Nej |
| Velegnede til træning | Nej |
| Støjreduktion | Aktiv støjreduktion |
| Vandafvisende | Nej |
| Simuleret surroundsound | Nej |
| Mikrofon | Ja |
| Aktivering af baggrundslyd | Ja |
| Knapper & Kontrol | Besvar/Afslut, Play/Pause, Næste/Forrige sang, Volumen |
| Stemmestyring | Ja |
| Trådløs | Ja |
| Aftageligt kabel | Nej |
| Stemmeassistent | Amazon Alexa |
Trådløst | |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 5.2 |
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Bluetooth codec | AAC, SBC |
| NFC | Nej |
| Trådløs rækkevidde | 30.0 m |
| WI-FI | Nej |
| Multipoint | Ja |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .