Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

De her høretelefoner, der er produceret af Edifier, har et praktisk over-ear-design. Med dybe basfrekvenser kan de her høretelefoner tilbyde dig en fantastisk trådløs oplevelse!
Laveste pris for Edifier W600BT er 300 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
Det her produkt lavet af Edifier er velegnede til både musik og podcasts. Det tilsluttes ledningsfrit med bluetooth og har indbygget mikrofon, så det kan bruges til handsfree-samtaler. Tag høretelefonerne på og få kuldegysninger ved at lytte til en true-crime podcast.
Den lave impedans (modstand) betyder, at headsettet fungere udemærket med din telefon eller anden bærbar enhed. Rækkevidden er 10 meter, hvilket burde være fint, hvis du har telefonen i lommen eller hvis du ikke går alt for langt væk fra skrivebordet.
En integreret mikrofon giver dig meget frihed, da du for eksempel kan foretage dig andre ting, mens du har en telefonsamtale.Du kan gå flere dage uden at oplade det her høretelefonerne, da batteriet rækker i utrolige 30 timer. Du kommer til at spekulere over, hvornår det egentlig sidst blev opladt.
Det her er et produkt hvis billigste pris lige nu er 299.95 kr. Høretelefonerne er med sine funktioner et alsidigt og brugbart produkt. Musik lyder helt anderledes med de her høretelefoner, så se at få fat på dem.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Edifier W600BT |
| Mærke | Edifier |
| Type | Høretelefoner |
Type | |
| Høretelefontype | Over-Ear |
| Gamer Headset | Nej |
Produktegenskaber | |
| Farve | Grå, Sort |
Lydegenskaber | |
| Impedans | 32.0 ohm |
| Højttalerydelse | 2.0 (stereo) |
| Elementstørrelse | 40.0 mm |
| Frekvensområde (min) | 20.0 Hz |
| Følsomhed | 96.0 dB/mW |
| Frekvensområde (maks) | 20000.0 Hz |
Tilslutninger | |
| Stiktype | 3,5 mm |
Design | |
| Konstruktion & Elementer | Dynamisk |
Strømforsyning | |
| Batteritid (under brug) | 30.0 timer |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-10-29 |
Egenskaber | |
|---|---|
| Foldbar | Nej |
| Velegnede til træning | Nej |
| Vandafvisende | Nej |
| Simuleret surroundsound | Nej |
| Mikrofon | Ja |
| Knapper & Kontrol | Besvar/Afslut, Play/Pause, Volumen |
| Stemmestyring | Ja |
| Trådløs | Ja |
| Aftageligt kabel | Ja |
Trådløst | |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 5.1 |
| Bluetooth codec | SBC |
| Trådløs rækkevidde | 10.0 m |
| Multipoint | Nej |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .