Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Det gaming headset er af typen over-ear. Meget praktisk har headsettet indbygget mikrofon til samtaler og online chat.
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Blade Samus er 239 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
Det her headset er et gaming-headset, som er præcis det din indre gamer behøver. Det kobles til med ledning for bedst mulige lydkvalitet og du kan justere lydstyrken med indbygget knapper. Tag det på og rejs ud i en verden fuld af drager, overjordiske og helte!
Integreret volumenkontrol gør, at du kan skrue op eller ned for lyden direkte på høretelefonerne i stedet for at bruge knapperne på computeren.
Over-ear-høretelefonerne er ofte større end andre modeller, men har mere hardware og kan give et bedre lydbillede. At tilslutte høretelefonerne med et 3.5 mm-stik er meget let. Du skal bare koble stikket i din computer og så er du klar! Tilslutning med ledning giver dig også udmærket lydkvalitet.
Det her er et produkt, som lige nu har den laveste pris fra 239.00 kr. Headsettet er med sine funktioner et fleksibelt og brugbart produkt. Gør dit LAN-party til en helt anden oplevelse med den her model.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Blade Samus |
| Mærke | Blade |
| Type | Høretelefoner |
Type | |
| Høretelefontype | Over-Ear |
| Gamer Headset | Ja |
Produktegenskaber | |
| Farve | Grå, Rød, Sort |
Lydegenskaber | |
| Impedans | 32.0 ohm |
| Højttalerydelse | 2.0 (stereo) |
| Elementstørrelse | 50.0 mm |
| Frekvensområde (min) | 20.0 Hz |
Tilslutninger | |
| Stiktype | 3,5 mm |
Trådløst | |
| Bluetooth | Nej |
| Multipoint | Nej |
Egenskaber | |
|---|---|
| Foldbar | Nej |
| Velegnede til træning | Nej |
| Vandafvisende | Nej |
| Simuleret surroundsound | Nej |
| Mikrofon | Ja |
| Aktivering af baggrundslyd | Nej |
| Knapper & Kontrol | Volumen |
| Trådløs | Ja, Nej |
| Aftageligt kabel | Nej |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-07-06 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .