Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Dette par høretelefoner har en indbygget mikrofon til håndfri samtaler. Denne model lader dig lytte til musik trådløst i flere timer.
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Annonce
Laveste pris for Jabra Evolve2 Buds USB C MS er 1.674 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 21 butikker.
De her høretelefoner fra Jabra er perfekt til både musik og podcasts. Det tilsluttes trådløst med bluetooth og har en indbygget mikrofon, der understøtter telefonsamtaler når du er på farten. Tag høretelefonerne på og nyd den næste store musikoplevelse.
De her høretelefoner har et gennemprøvet design som du sikkert genkender og du vil nok synes, at det er behagelige at have på. Batteriet rækker til 10 timer, hvilket burde kunne holde hele dagen hvis du eksempelvis er på udflugt eller ikke har et el-udtag i nærheden hele dagen.
Høretelefonerne vejer ikke mere end 11 gram, så det er ikke noget problem at tage det med sig.Da de her høretelefoner er vandafvisende kan de overleve lidt vand, og det kan også tåle, at du sveder når du har det på når du dyrker motion.
Det her er et produkt hvis laveste pris i øjeblikket er 1674.00 kr. Det har en høj gennemsnitsvurdering 4,5 af 5, så kunderne, der har lavet en anbefaling af høretelefonerne er meget tilfredse med det. Musik er en helt anden oplevelse med de her høretelefoner, så skal du ikke også have et par?
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Jabra Evolve2 Buds USB C MS |
| Mærke | Jabra |
| Type | Høretelefoner |
Type | |
| Høretelefontype | In-Ear |
Produktegenskaber | |
| IP-klasse | IP57 |
| Farve | Sort |
| Producent farve | Black |
Lydegenskaber | |
| Højttalerydelse | 2.0 (stereo) |
| Elementstørrelse | 6.0 mm |
| Frekvensområde (min) | 20.0 Hz |
| Frekvensområde (maks) | 20000.0 Hz |
Design | |
| Lukning af hætter | Lukket |
Trådløst | |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 5.2 |
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Bluetooth codec | AAC, SBC |
| NFC | Nej |
| Trådløs rækkevidde | 20.0 m |
| Multipoint | Ja |
Egenskaber | |
|---|---|
| Foldbar | Nej |
| Støjreduktion | Aktiv støjreduktion |
| Vandafvisende | Ja |
| Simuleret surroundsound | Nej |
| Mikrofon | Ja |
| Knapper & Kontrol | Besvar/Afslut, Play/Pause, Næste/Forrige sang, Volumen |
| Stemmestyring | Ja |
| Trådløs | Ja |
| Aftageligt kabel | Nej |
| Stemmeassistent | Amazon Alexa |
Strømforsyning | |
| Batteritid (standby) | 7008.0 timer |
| Batteritid med støjreduktion | 10.0 timer |
| Batteritid (under brug) | 8.0 timer |
Mål | |
| Vægt | 62.8 g |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-10-28 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .