Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Dette par høretelefoner fra Denver har meget praktisk en indbygget mikrofon. Høretelefonerne er praktiske at bruge, da de er uden ledning.
Annonce
Annonce
Laveste pris for Denver BTH-252 er 174 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 6 butikker.
Det her produkt lavet af Denver er velegnede til både musik og podcasts. Det tilsluttes trådløst med bluetooth og har en indbygget mikrofon, der understøtter telefonsamtaler når du er på farten. Tag høretelefonerne på og flyv ind i en verden af musikalske underværker!
Over-ear-høretelefonerne er ofte større end andre modeller, men har mere hardware og kan give et bedre lydbillede. Batteriet rækker til 10 timer, hvilket holder hele dagen hvis du, for eksempel er på udflugt eller ikke har et el-udtag i nærheden hele dagen.
Høretelefonerm, der som de her har lukket lydisolering, isolerer dig fra dine omgivelser og har ingen lydlækage, så det er usandsynligt, at du kommer til at forstyrre andre pendlere. Den lave impedans (modstand) betyder, at headsettet fungere udemærket med din telefon eller anden bærbar enhed.
Det her er et produkt som lige nu har den laveste pris fra 174.00 kr. Høretelefonerne er med sine funktioner et fleksibelt og funktionelt produkt. Musik lyder helt anderledes med de her høretelefoner, så skal du ikke også have et par?
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Denver BTH-252 |
| Mærke | Denver |
| Type | Høretelefoner |
Type | |
| Høretelefontype | Over-Ear |
| Gamer Headset | Nej |
Produktegenskaber | |
| Farve | Sort |
Lydegenskaber | |
| Impedans | 32.0 ohm |
| Højttalerydelse | 2.0 (stereo) |
| Frekvensområde (min) | 20.0 Hz |
| Frekvensområde (maks) | 20000.0 Hz |
Tilslutninger | |
| Stiktype | USB |
Design | |
| Lukning af hætter | Lukket |
Strømforsyning | |
| Batteritid (standby) | 200.0 timer |
| Batteritid (under brug) | 10.0 timer |
Mål | |
| Vægt | 400.0 g |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-02-06 |
Egenskaber | |
|---|---|
| Foldbar | Nej |
| Velegnede til træning | Nej |
| Vandafvisende | Nej |
| Simuleret surroundsound | Nej |
| Mikrofon | Ja |
| Aktivering af baggrundslyd | Nej |
| Knapper & Kontrol | Play/Pause, Volumen |
| Stemmestyring | Nej |
| Trådløs | Ja |
| Aftageligt kabel | Ja |
Trådløst | |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 5.0 |
| NFC | Nej |
| Trådløs rækkevidde | 10.0 m |
| WI-FI | Nej |
| Multipoint | Nej |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .