Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Dette par høretelefoner fra Lenovo er af typen over-ear. Med dybe basfrekvenser kan de her høretelefoner tilbyde dig en fantastisk trådløs oplevelse.
Prøv fleksible betalinger med
Du får besked via e-mail, når produktet igen er på lager hos en af vores samarbejdspartnere.
Laveste pris for Lenovo Go Wireless ANC er 1.399 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
De her høretelefoner er velegnede til dine musik- og podcastbehov. Det tilsluttes ledningsfrit med bluetooth og har en indbygget mikrofon, der understøtter telefonsamtaler når du er på farten. Tag høretelefonerne på og nyd den næste store musikoplevelse.
Den lave impedans (modstand) betyder, at headsettet fungere udemærket med din telefon eller anden bærbar enhed. Høretelefonerm, der som de her har lukket lydisolering, isolerer dig fra dine omgivelser og har ingen lydlækage, så det er usandsynligt, at du kommer til at forstyrre andre pendlere.
Over-ear-høretelefonerne er ofte større end andre modeller, men har mere hardware og kan give et bedre lydbillede. En indbygget mikrofon giver dig meget frihed, da du for eksempel kan foretage dig andre ting, mens du har en telefonsamtale.
Det her er et produkt som lige nu har den laveste pris fra 1399.00 kr. Høretelefonerne er med sine funktioner et fleksibelt og brugbart produkt. Musik er en helt anden oplevelse med de her høretelefoner, så skal du ikke også have et par?
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Lenovo Go Wireless ANC |
| Mærke | Lenovo |
| Type | Høretelefoner |
Type | |
| Høretelefontype | Over-Ear |
| Gamer Headset | Nej |
Produktegenskaber | |
| Farve | Grå |
Lydegenskaber | |
| Impedans | 32.0 ohm |
| Højttalerydelse | 2.0 (stereo) |
| Elementstørrelse | 40.0 mm |
| Frekvensområde (min) | 20.0 Hz |
| Effektmodstand | 610.0 mW |
| Følsomhed | 107.0 dB/mW |
| Frekvensområde (maks) | 20000.0 Hz |
Tilslutninger | |
| Stiktype | USB |
Design | |
| Lukning af hætter | Lukket |
| Konstruktion & Elementer | Dynamisk |
Strømforsyning | |
| Batteritid (under brug) | 35.0 timer |
Mål | |
| Vægt | 356.0 g |
| Kabellængde | 1.3 m |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-03-13 |
Egenskaber | |
|---|---|
| Foldbar | Nej |
| Velegnede til træning | Nej |
| Støjreduktion | Aktiv støjreduktion |
| Vandafvisende | Nej |
| Simuleret surroundsound | Nej |
| Mikrofon | Ja |
| Aktivering af baggrundslyd | Nej |
| Knapper & Kontrol | Play/Pause, Volumen |
| Stemmestyring | Nej |
| Trådløs | Ja |
| Aftageligt kabel | Ja |
Trådløst | |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 5.0 |
| Bluetooth codec | SBC |
| NFC | Nej |
| Trådløs rækkevidde | 10.0 m |
| WI-FI | Nej |
| Multipoint | Nej |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .