Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Trådløs, In-Ear, Mikrofon, Passiv støjreduktion, Bluetooth
Annonce
Laveste pris for SBS One Color er 199 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 3 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | SBS One Color |
| Mærke | SBS |
| Type | Høretelefoner |
Type | |
| Høretelefontype | In-Ear |
| Gamer Headset | Nej |
Produktegenskaber | |
| Farve | Blå, Hvid, Grøn, Pink, Sort |
Lydegenskaber | |
| Impedans | 32.0 ohm |
| Højttalerydelse | 2.0 (stereo) |
| Frekvensområde (min) | 20.0 Hz |
| Følsomhed | 112.0 dB/mW |
| Frekvensområde (maks) | 20000.0 Hz |
Trådløst | |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 5.0 |
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| NFC | Nej |
| Trådløs rækkevidde | 10.0 m |
| WI-FI | Nej |
| Multipoint | Nej |
Egenskaber | |
|---|---|
| Foldbar | Nej |
| Velegnede til træning | Nej |
| Støjreduktion | Passiv støjreduktion |
| Vandafvisende | Nej |
| Simuleret surroundsound | Nej |
| Mikrofon | Ja |
| Aktivering af baggrundslyd | Nej |
| Knapper & Kontrol | Besvar/Afslut, Play/Pause, Næste/Forrige sang, Volumen |
| Stemmestyring | Nej |
| Trådløs | Ja |
| Aftageligt kabel | Nej |
Strømforsyning | |
| Batteritid (standby) | 90.0 timer |
| Batteritid (under brug) | 3.0 timer |
Mål | |
| Vægt | 50.0 g |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-07-20 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .