Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Dette par høretelefoner har et praktisk in-ear-design. De er udstyret med et kabel, så du vil ikke kunne opleve et tab af lydkvalitet.
Laveste pris for 2GO In Ear-hovedtelefoner er 42 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
De her høretelefoner fra 2GO er perfekt til både musik og podcasts. De kobles til med ledning for bedst mulige lyd og har et enkelt og intuitivt design. Tag høretelefonerne på og få kuldegysninger ved at lytte til en true-crime podcast.
At tilslutte høretelefonerne med et 3.5 mm-stik er meget let. Du skal bare sætte stikket i din device og så er du klar! Tilslutning med ledning giver dig også rigtig god lydkvalitet. In-ear-designet indebærer at høretelefonerne sidder godt i øret og den kompakte størrelse gør, at de er enkle at have med sig.
Høretelefonerne vejer bare 21 gram, så det er ikke noget problem at tage det med sig.
Det her er et produkt hvis laveste pris for øjeblikket er 42.00 kr. Høretelefonerne er med sine funktioner et alsidigt og brugbart produkt. Musik er en helt anden oplevelse med de her høretelefoner, så skal du ikke også have et par?
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | 2GO In Ear-hovedtelefoner |
| Mærke | 2GO |
| Type | Høretelefoner |
Type | |
| Gamer Headset | Nej |
| Høretelefontype | In-Ear |
Produktegenskaber | |
| Farve | Sort |
Lydegenskaber | |
| Højttalerydelse | 2.0 (stereo) |
| Frekvensområde (min) | 20.0 Hz |
| Frekvensområde (maks) | 20000.0 Hz |
Tilslutninger | |
| Stiktype | 3,5 mm, USB |
Mål | |
| Vægt | 21.0 g |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-11-11 |
Egenskaber | |
|---|---|
| Foldbar | Nej |
| Vandafvisende | Nej |
| Simuleret surroundsound | Nej |
| Mikrofon | Ja, Nej |
| Aktivering af baggrundslyd | Nej |
| Stemmestyring | Nej |
| Trådløs | Ja, Nej |
| Aftageligt kabel | Nej |
| Velegnede til træning | Nej |
Trådløst | |
| Bluetooth-version | 5.0, 5.3 |
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| WI-FI | Nej |
| Multipoint | Nej |
| Bluetooth | Ja, Nej |
| NFC | Nej |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .