Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Dette par høretelefoner, der er produceret af Edifier, sidder godt over øret med sit over-ear-design. Med dybe basfrekvenser kan de her høretelefoner give dig en fantastisk kabelfr
Annonce
Laveste pris for Edifier W830NB er 544 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 6 butikker.
Det her produkt er perfekt til dine musik- og podcastbehov. De tilsluttes trådløst med bluetooth og har en indbygget mikrofon, der understøtter telefonsamtaler når du er på farten. Tag høretelefonerne på og få kuldegysninger ved at lytte til en true-crime podcast.
Du kan gå flere dage uden at oplade det her høretelefonerne, da batteriet rækker i utrolige 94 timer. Du kommer til at tænke over, hvornår det egentlig sidst blev opladt. Med bluetooth kan du tilslutte høretelefonerne til din telefon trådløst og du behøver aldrig mere at bekymre dig om ledninger.
Det vejer 267 gram, så det er ikke de letteste høretelefoner at bære rundt på, men det kan også anses som robust og solidt.
Det her er et produkt hvis laveste pris for øjeblikket er 544.00 kr. Høretelefonerne er med sine funktioner et fleksibelt og brugbart produkt. Musik lyder helt anderledes med de her høretelefoner, så skal du ikke også have et par?
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Edifier W830NB |
| Mærke | Edifier |
| Type | Høretelefoner |
Type | |
| Høretelefontype | Over-Ear |
| Gamer Headset | Nej |
Produktegenskaber | |
| Farve | Hvid, Grå, Sort |
Lydegenskaber | |
| Højttalerydelse | 2.0 (stereo) |
| Elementstørrelse | 40.0 mm |
| Frekvensområde (min) | 20.0 Hz |
| Følsomhed | 91.0 dB/mW |
| Frekvensområde (maks) | 40000.0 Hz |
Tilslutninger | |
| Stiktype | USB |
Design | |
| Konstruktion & Elementer | Dynamisk |
Strømforsyning | |
| Batteritid med støjreduktion | 54.0 timer |
| Batteritid (under brug) | 94.0 timer |
Mål | |
| Vægt | 267.0 g |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-06-13 |
Egenskaber | |
|---|---|
| Foldbar | Ja |
| Velegnede til træning | Nej |
| Støjreduktion | Aktiv støjreduktion |
| Vandafvisende | Nej |
| Simuleret surroundsound | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Aktivering af baggrundslyd | Ja |
| Knapper & Kontrol | Besvar/Afslut, Play/Pause, Næste/Forrige sang, Volumen |
| Trådløs | Ja |
| Aftageligt kabel | Ja |
Trådløst | |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 5.4 |
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Bluetooth codec | AAC, LDAC, SBC |
| NFC | Nej |
| WI-FI | Nej |
| Multipoint | Ja |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .