Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

De her høretelefoner fra JBL har meget praktisk en indbygget mikrofon. Høretelefonerne er udstyret med praktisk, trådløs teknologi.
Annonce
Annonce
Laveste pris for JBL Live Buds 3 Silver er 1.299 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 9 butikker.
De her høretelefoner lavet af JBL er perfekt til dine musik- og podcastbehov. De tilsluttes trådløst med bluetooth og har en indbygget mikrofon, der understøtter telefonsamtaler når du er på farten. Tag høretelefonerne på og flyv ind i en verden af musikalske underværker!
In-ear-designet indebærer at høretelefonerne sidder godt i øret og den kompakte størrelse gør, at de er enkle at have med sig. Batteriet rækker til 10 timer, hvilket burde kunne holde hele dagen hvis du eksempelvis er på udflugt eller ikke har et el-udtag i nærheden hele dagen.
Da de her høretelefoner er vandtætte kan de overleve et lille vandstænk, og det kan også tåle, at du sveder når du har det på til træning. Den lave impedans (modstand) betyder, at headsettet fungere udemærket med din telefon eller anden bærbar enhed.
Det her er et produkt som for øjeblikket har den laveste pris fra 1299.00 kr. Høretelefonerne er med sine funktioner et fleksibelt og funktionelt produkt. Musik er en helt anden oplevelse med de her høretelefoner, så se at få fat på dem.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | JBL Live Buds 3 Silver |
| Mærke | JBL |
| Type | Høretelefoner |
Type | |
| Høretelefontype | In-Ear |
| Gamer Headset | Nej |
Produktegenskaber | |
| IP-klasse | IP55 |
| Farve | Sølv |
| Producent farve | Silver |
Lydegenskaber | |
| Impedans | 16.0 ohm |
| Højttalerydelse | 2.0 (stereo) |
| Elementstørrelse | 10.0 mm |
| Frekvensområde (min) | 20.0 Hz |
| Følsomhed | 103.0 dB/mW |
| Frekvensområde (maks) | 40000.0 Hz |
Design | |
| Konstruktion & Elementer | Dynamisk |
Strømforsyning | |
| Batteritid med støjreduktion | 8.0 timer |
| Batteritid (under brug) | 10.0 timer |
Mål | |
| Vægt | 9.2 g |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-06-14 |
Egenskaber | |
|---|---|
| Foldbar | Nej |
| Velegnede til træning | Nej |
| Støjreduktion | Aktiv støjreduktion |
| Vandafvisende | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Knapper & Kontrol | Besvar/Afslut, Play/Pause, Volumen |
| Stemmestyring | Ja |
| Trådløs | Ja |
| Aftageligt kabel | Nej |
Trådløst | |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 5.3 |
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| NFC | Nej |
| WI-FI | Nej |
| Multipoint | Ja |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .