Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Dette par høretelefoner har et praktisk over-ear-design. Ingen bøvl med kabler, da høretelefonerne er trådløse.
Prøv fleksible betalinger med
SoundstoreXL
Beyerdynamic DT 252 Studie Høretelefoner (80 Ohm)
Annonce
Laveste pris for Beyerdynamic DT 252 er 1.439 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 3 butikker.
De her høretelefoner fra Beyerdynamic er velegnede til både musik og podcasts. Det kobles til med ledning for bedst mulige lydkvalitet og har et enkelt og intuitivt design. Tag høretelefonerne på og flyv ind i en verden af musikalske underværker!
Over-ear-høretelefonerne er ikke lige så kompakte som andre modeller, men har mere hardware og kan give et bedre lydbillede. Med trådløse høretelefoner kan du tilslutte dem til din telefon uden, at du skal have besvær med ledninger.
Det vejer 240 gram, så det er ikke de letteste høretelefoner at bære rundt på, men det kan også anses som robust og solidt.
Det her er et produkt hvis laveste pris lige nu er 1439.00 kr. Det har en høj gennemsnitsvurdering 4,9 af 5, så kunderne, som har lavet en anbefaling af høretelefonerne er tilfredse med det. Musik er en helt anden oplevelse med de her høretelefoner, så se at få fat på dem.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Beyerdynamic DT 252 |
| Mærke | Beyerdynamic |
| Type | Høretelefoner |
Type | |
| Gamer Headset | Nej |
| Høretelefontype | Over-Ear |
Produktegenskaber | |
| Farve | Sort |
Lydegenskaber | |
| Højttalerydelse | 1.0 (mono), 2.0 (stereo) |
| Frekvensområde (min) | 10.0 Hz |
| Frekvensområde (maks) | 30000.0 Hz |
Tilslutninger | |
| Stiktype | 3,5 mm |
Design | |
| Konstruktion & Elementer | Dynamisk |
Egenskaber | |
|---|---|
| Mikrofon | Nej |
| Aktivering af baggrundslyd | Nej |
| Trådløs | Nej |
| Velegnede til træning | Nej |
Trådløst | |
| Bluetooth | Nej |
Mål | |
| Vægt | 240.0 g |
| Kabellængde | 3.0 m |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2009-09-23 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .