Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Her har du et gaming headset, der er produceret af Logitech, som tilsluttes på den mest enkle måde med ledning. Med dybe basfrekvenser kan det her produkt formentlig indfri dine kr
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Logitech G433 er 899 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Det her produkt er et gaming-headset, som er præcis det din indre gamer behøver. Det har en ledning på 2,0 meter og har et enkelt og intuitivt design. Tag det på og rejs ud i en verden fuld af drager, overjordiske og helte!
En integreret mikrofon giver dig meget frihed, da du for eksempel kan foretage dig andre ting, mens du har en telefonsamtale.Over-ear-høretelefonerne er ofte større end andre modeller, men har mere hardware og kan give et bedre lydbillede.
Ledningen er 2.0 meter lang, hvilket burde være nok til dine hverdagsbehov. Det vejer 259 gram, så det er ikke de letteste høretelefoner at bære rundt på, men det kan også anses som robust og solidt.
Det her er et produkt, som for øjeblikket har den laveste pris fra 899.00 kr. Headsettet er med sine funktioner et fleksibelt og brugbart produkt. Gaming er en helt anden oplevelse med et headset, så skal du ikke også have et?
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Logitech G433 |
| Mærke | Logitech |
| Type | Høretelefoner |
Type | |
| Høretelefontype | Over-Ear |
| Gamer Headset | Ja |
Produktegenskaber | |
| Farve | Blå, Rød, Lilla, Sort |
Lydegenskaber | |
| Impedans | 32.0 ohm |
| Højttalerydelse | 2.0 (stereo) |
| Elementstørrelse | 40.0 mm |
| Frekvensområde (min) | 20.0 Hz |
| Følsomhed | 107.0 dB/mW |
| Frekvensområde (maks) | 20000.0 Hz |
Tilslutninger | |
| Stiktype | 3,5 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2017-06-28 |
Egenskaber | |
|---|---|
| Spillekonsol | Playstation 5, Xbox One, Playstation 4 |
| Velegnede til træning | Nej |
| Simuleret surroundsound | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Aktivering af baggrundslyd | Nej |
| Knapper & Kontrol | Besvar/Afslut, Play/Pause |
| Trådløs | Nej |
Design | |
| Lukning af hætter | Lukket |
| Konstruktion & Elementer | Dynamisk |
Mål | |
| Vægt | 259.0 g |
| Kabellængde | 2.0 m |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .