Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

De her høretelefoner er af typen in-ear. De er udstyret med et kabel, så det er enkelt at tilslutte din enhed.
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Laveste pris for MEElectronics M6 Pro Gen2 er 459 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 4 butikker.
De her høretelefoner er velegnede til både musik og podcasts. Det har en ledning på 1,3 meter og har en indbygget mikrofon, der understøtter telefonsamtaler når du er på farten. Tag høretelefonerne på og flyv ind i en verden af musikalske underværker!
In-ear-designet indebærer at høretelefonerne sidder godt i øret og den kompakte størrelse gør, at de er praktiske at have med sig.
Den lave impedans (modstand) betyder, at headsettet fungere udemærket med din telefon eller anden bærbar enhed. Ledningen er 1.3 meter lang, hvilket burde række til dine hverdagsbehov.
Det her er et produkt som i øjeblikket har den laveste pris fra 459.00 kr. Høretelefonerne er med sine funktioner et alsidigt og brugbart produkt. Musik er en helt anden oplevelse med de her høretelefoner, så skal du ikke også have et par?
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | MEElectronics M6 Pro Gen2 |
| Mærke | MEElectronics |
| Type | Høretelefoner |
Type | |
| Høretelefontype | In-Ear |
| Gamer Headset | Nej |
Produktegenskaber | |
| IP-klasse | IPX5 |
| Farve | Hvid, Sort |
Lydegenskaber | |
| Impedans | 16.0 ohm |
| Højttalerydelse | 2.0 (stereo) |
| Elementstørrelse | 10.0 mm |
| Frekvensområde (min) | 20.0 Hz |
| Effektmodstand | 30.0 mW |
| Følsomhed | 100.0 dB/mW |
| Frekvensområde (maks) | 20000.0 Hz |
Tilslutninger | |
| Stiktype | 3,5 mm |
Design | |
| Pasform | Clip-on/Ørebøjle |
| Konstruktion & Elementer | Dynamisk |
Egenskaber | |
|---|---|
| Foldbar | Nej |
| Velegnede til træning | Nej |
| Vandafvisende | Ja |
| Simuleret surroundsound | Nej |
| Mikrofon | Ja |
| Aktivering af baggrundslyd | Nej |
| Stemmestyring | Nej |
| Trådløs | Nej |
| Aftageligt kabel | Ja |
Trådløst | |
| Bluetooth | Nej |
| NFC | Nej |
| WI-FI | Nej |
| Multipoint | Nej |
Mål | |
| Kabellængde | 1.3 m |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2018-06-29 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .