Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Disse høretelefoner, der er produceret af Rebeltec, er af typen over-ear. De er udstyret med et kabel, så det er ganske lige til at tilslutte din enhed.
Annonce
Laveste pris for Rebeltec Fide er 74 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
Det her produkt er velegnede til både musik og podcasts. Det har en ledning på 1,6 meter og har indbygget mikrofon, så det kan bruges til handsfree-samtaler. Tag høretelefonerne på og nyd den næste store musikoplevelse.
At tilslutte høretelefonerne med et 3.5 mm-stik er meget let. Du skal bare sætte stikket i din telefon og så er du klar! Tilslutning med ledning giver dig også udmærket lydkvalitet. Over-ear-høretelefonerne er ofte større end andre modeller, men har mere hardware og kan give et bedre lydbillede.
Høretelefonerne vejer kun 168 gram, så det er så det er ikke det, der vejer i tasken.Den lave impedans (modstand) betyder, at headsettet fungere udemærket med din telefon eller anden bærbar enhed.
Det her er et produkt hvis billigste pris for øjeblikket er 74.00 kr. Høretelefonerne er med sine funktioner et alsidigt og funktionelt produkt. Musik er en helt anden oplevelse med de her høretelefoner, så se at få fat på dem.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Rebeltec Fide |
| Mærke | Rebeltec |
| Type | Høretelefoner |
Type | |
| Høretelefontype | Over-Ear |
| Gamer Headset | Nej |
Produktegenskaber | |
| Farve | Sort |
Egenskaber | |
| Velegnede til træning | Nej |
| Mikrofon | Ja |
| Aktivering af baggrundslyd | Nej |
| Knapper & Kontrol | Besvar/Afslut, Play/Pause |
| Trådløs | Nej |
Tilslutninger | |
| Stiktype | 3,5 mm |
Lydegenskaber | |
|---|---|
| Impedans | 32.0 ohm |
| Højttalerydelse | 2.0 (stereo) |
| Elementstørrelse | 40.0 mm |
| Frekvensområde (min) | 20.0 Hz |
| Effektmodstand | 60.0 mW |
| Følsomhed | 105.0 dB/mW |
| Frekvensområde (maks) | 20000.0 Hz |
Mål | |
| Vægt | 168.0 g |
| Kabellængde | 1.6 m |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2020-01-13 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .