Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Disse høretelefoner fra Maxlife giver dig mulighed for at justere lydstyrken på modellen. Med dybe basfrekvenser kan de her høretelefoner opfylde dine krav.
Annonce
Laveste pris for Maxlife MXEP-02 er 23 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 5 butikker.
De her høretelefoner er perfekt til dine musik- og podcastbehov. Det har en 1,2 meter lang ledning og har en indbygget mikrofon, der understøtter telefonsamtaler når du er på farten. Tag høretelefonerne på og få kuldegysninger ved at lytte til en true-crime podcast.
In-ear-designet indebærer at høretelefonerne sidder godt i øret og den kompakte størrelse gør, at de er lette at have med sig. En integreret mikrofon giver dig meget frihed, da du for eksempel kan foretage dig andre ting, mens du har en telefonsamtale.
Integreret volumenkontrol gør, at du kan skrue op eller ned for lyden direkte på høretelefonerne i stedet for at bruge knapperne på telefonen. Den lave impedans (modstand) betyder, at headsettet fungere udemærket med din telefon eller anden bærbar enhed.
Det her er et produkt hvis laveste pris for øjeblikket er 23.00 kr. Høretelefonerne er med sine funktioner et fleksibelt og funktionelt produkt. Musik er en helt anden oplevelse med de her høretelefoner, så skal du ikke også have et par?
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Maxlife MXEP-02 |
| Mærke | Maxlife |
| Type | Høretelefoner |
Type | |
| Høretelefontype | In-Ear |
| Gamer Headset | Nej |
Produktegenskaber | |
| Farve | Hvid, Sort |
Lydegenskaber | |
| Impedans | 32.0 ohm |
| Højttalerydelse | 2.0 (stereo) |
| Frekvensområde (min) | 20.0 Hz |
| Følsomhed | 100.0 dB/mW |
| Frekvensområde (maks) | 20000.0 Hz |
Tilslutninger | |
| Stiktype | 3,5 mm |
Trådløst | |
| Bluetooth | Nej |
| Multipoint | Nej |
Egenskaber | |
|---|---|
| Foldbar | Nej |
| Velegnede til træning | Nej |
| Vandafvisende | Nej |
| Simuleret surroundsound | Nej |
| Mikrofon | Ja |
| Aktivering af baggrundslyd | Nej |
| Knapper & Kontrol | Besvar/Afslut, Volumen |
| Trådløs | Nej |
| Aftageligt kabel | Nej |
Mål | |
| Kabellængde | 1.2 m |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2020-01-27 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .