Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Dette par høretelefoner har et funktionelt . Denne model lader dig lytte til musik trådløst i flere timer.
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Shokz OpenComm er 1.495 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Det her produkt er velegnede til dine musik- og podcastbehov. Det tilsluttes trådløst med bluetooth og har indbygget mikrofon, så det kan bruges til handsfree-samtaler. Tag høretelefonerne på og forsvind ind i en verden, hvor du kan holde uforstyrret fokus.
De her høretelefoner har et gennemprøvet design som du sikkert genkender og du vil nok synes, at det er behagelige at have på. Batteriet rækker i op til 16 timer, så det burde ikke være nødvenditgt at oplade det hver dag.
Rækkevidden er 10 meter, hvilket burde være fint, hvis du har telefonen i lommen eller hvis du ikke går alt for langt væk fra skrivebordet. Høretelefonerne vejer ikke mere end 33 gram, så det er ikke noget problem at tage det med sig.
Det her er et produkt hvis billigste pris for øjeblikket er 1495.00 kr. Høretelefonerne er med sine funktioner et fleksibelt og brugbart produkt. Musik opleves på en helt anden måde med de her høretelefoner, så se at få fat på dem.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Shokz OpenComm |
| Mærke | Shokz |
| Type | Høretelefoner |
Type | |
| Høretelefontype | Open-Ear (Bone Conduction) |
| Gamer Headset | Nej |
Produktegenskaber | |
| Farve | Grå |
Lydegenskaber | |
| Højttalerydelse | 2.0 (stereo) |
| Frekvensområde (min) | 20.0 Hz |
| Følsomhed | 96.0 dB/mW |
| Frekvensområde (maks) | 20000.0 Hz |
Design | |
| Pasform | Nakkebøjle |
Trådløst | |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 5.0 |
| Bluetooth codec | SBC |
| Trådløs rækkevidde | 10.0 m |
| Multipoint | Ja |
Egenskaber | |
|---|---|
| Foldbar | Nej |
| Velegnede til træning | Nej |
| Støjreduktion | Passiv støjreduktion |
| Vandafvisende | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Aktivering af baggrundslyd | Nej |
| Knapper & Kontrol | Play/Pause, Næste/Forrige sang |
| Stemmestyring | Ja |
| Trådløs | Ja |
| Aftageligt kabel | Nej |
Strømforsyning | |
| Batteritid (under brug) | 16.0 timer |
Mål | |
| Vægt | 33.0 g |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2020-11-03 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .