Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Stereoforstærkeren fra Musical Fidelity er designet til at forbedre lydoplevelsen. Modellen tilsluttes med RCA-kabler for en klassisk stereo-tilslutning.
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Musical Fidelity M3si er 10.499 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 3 butikker.
Musical Fidelity giver dig den her stereoforstærker hvis opgave er at give dine højtaler kraft. Takket være USB-porten kan du nemt tilslutte en ekstern harddisk.
Et lydanlæg med en god stereoforstærker skal ikke undervurderes, for den påvirker lyden mere, end man skulle tro. Det kan tilføjes, at den her stereoforstærker har en 85-watt udgang ved 8 ohm. Med den her stereoforstærker kan du lytte til vinylplader. Den har indbygget RIAA, så du nemt kan tilslutte din pladespiller.
I kategorien med forstærkere og modtagere er den her lige nu en af de allermest populære modeller på PriceRunner og lige nu kan Musical Fidelity M3si købes for 10499.00 kr. Denne model har et højt anmeldelsesgennemsnit på 4.7 ud af 5 og alle dens funktioner gør den til et premium produkt.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Musical Fidelity M3si |
| Mærke | Musical Fidelity |
Type | |
| Type RIAA-forstærker | MM |
| Rørforstærker | Nej |
| Bærbar | Nej |
| Forstærkertype | Stereoforstærker |
Produktegenskaber | |
| Farve | Sort |
Billede | |
| Opskalering af billede | Nej |
| QMS | Nej |
| VRR | Nej |
| HDR | Nej |
| 3D | Nej |
| ALLM | Nej |
Tilslutninger | |
| Tilslutninger | 12V Trigger, USB-B, RCA (Line), RCA (Phono) |
| Antal 12V Trigger | 2 stk |
| Antal RCA (Line) | 4 stk |
| Antal højttalerterminaler | 2 stk |
| Antal RCA (Line) Out | 2 stk |
| Antal RCA (Phono) | 1 stk |
| Udgange | RCA (Line), 12V Trigger, Højttalerterminaler |
Watt | |
| Effekt pr. kanal (8 ohm) | 85 W |
Egenskaber | |
|---|---|
| Multizone | Nej |
| Fjernbetjening | Nej |
| Automatisk højttalerkalibrering | Nej |
| Indbygget DAC | Nej |
| Kan brokobles | Nej |
| App-styring | Nej |
| DSP | Nej |
| Stemmestyring | Nej |
| ARC | Nej |
Display | |
| Display | Nej |
Trådløst | |
| Bluetooth | Nej |
| WI-FI | Nej |
Strømkilde | |
| Energikilde | Elnet |
Mål | |
| Højde | 10.0 cm |
| Dybde | 40.0 cm |
| Bredde | 44.0 cm |
| Vægt | 9.2 kg |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2014-07-31 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .