Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Underbygget, 42 dB
Annonce
Annonce
Laveste pris for AEG 8000 SprayZone FBB84707PW Underbygn er 5.384 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 24 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | AEG 8000 SprayZone FBB84707PW Underbygn |
| Mærke | AEG |
Type | |
| Placering | Underbygget |
Produktegenskaber | |
| Støjniveauklasse | B |
| Energiklasse | G |
| Lydniveau | 42 dB |
| Ledningslængde | 160.0 cm |
| Antal programmer | 9 |
| Farve | Hvid |
Forbrug | |
| Energiforbrug pr. cyklus | 0.757 kW/h |
Vandforbrug | |
| Vandforbrug pr. cyklus | 11.0 L |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-03-18 |
Egenskaber | |
|---|---|
| Placering af bestik | Bestikbakke |
| Antal kuverter | 2 stk |
| Egenskaber | Varmtvandstilslutning, Funktioner til mere støjsvage maskiner, Elektronisk indikator for skyllemiddel/afspændingsmiddel, Ekstra skylning, Elektronisk saltindikator, Lysdisplay på gulv, Indvendig belysning, Udskudt start, Intensiv zone, Autosensor, Vandbeskyttelse, Hurtigt opvaskeprogram |
| Højdejusterbare kurve | Højdejusterbar overkurv |
Mål | |
| Tilløbsslangens længde | 180.0 cm |
| Bredde | 59.6 cm |
| Afløbsslangens længde | 180.0 cm |
| Dybde | 57.0 cm |
| Højde | 81.8 cm |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .