Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Den her opvaskemaskine fra Whirlpool er et godt valg, hvis du leder efter en underbygget model. Maskinen har en bredde på 60 cm, som er standardstørrelsen for en opvaskemaskine.
Prøv fleksible betalinger med
CC Pro Shop
WHIRLPOOL WUE 2B26
Annonce
Annonce
Laveste pris for Whirlpool WUE2B26 er 2.970 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 13 butikker.
Skal du købe en ny opvaskemaskine? I så fald er den her opvaskemaskine fra Whirlpool et rigtig godt valg. En høj energiklassificering er fantastisk for både miljøet og din pengepung.
Den her opvaskemaskine er en såkaldt underbygget model, som er indbygget i dit køkkeninteriør. Den er dog ikke fuldt integreret, da den har sit eget frontpanel med synlige knapper. Støjniveauet på 46 decibel er ret standard for en opvaskemaskine.
Prisen er under gennemsnittet for kategorien, hvilket gør denne opvaskemaskine perfekt til dig med et budget. Det her er en af de mest populære opvaskemaskiner på PriceRunner og i øjeblikket har den en laveste pris på 2970.00 kr.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Whirlpool WUE2B26 |
| Mærke | Whirlpool |
Type | |
| Placering | Underbygget |
Produktegenskaber | |
| Tørreeffekt | A |
| Støjniveauklasse | C |
| Energiklasse | D |
| Lydniveau | 46 dB |
| Ledningslængde | 130.0 cm |
| Antal programmer | 8 |
| Farve | Hvid |
Egenskaber | |
| Placering af bestik | Bestikkurv |
| Antal kuverter | 13 stk |
| Egenskaber | Display, Udskudt start, Intensiv zone, Vandbeskyttelse |
| Højdejusterbare kurve | Højdejusterbar overkurv |
| Vandbeskyttelse | Aquastop |
Information om bæredygtighed | |
|---|---|
| Bæredygtighedscertificeringer | Produkter med mærket: FSC (Forest Stewardship Council) – certificeringer fra tredjepart |
Forbrug | |
| Energiforbrug pr. 100 cykler | 94.0 kW/h |
Vandforbrug | |
| Årligt vandforbrug | 3360.0 L |
| Vandforbrug pr. cyklus | 12.0 L |
Mål | |
| Tilløbsslangens længde | 155.0 cm |
| Standardbredde | 60 cm |
| Bredde | 59.0 cm |
| Afløbsslangens længde | 150.0 cm |
| Dybde | 59.0 cm |
| Højde | 82.0 cm |
| Nichebredde | 60.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-02-24 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .