Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Du får her et fritstående køleskab med fryser, der er mærket med E-klassificering. Frysedelen kan rumme 98 liter. Du får en model med blandt andet belysning køleskab.
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Whirlpool WNF 821 EW er 4.600 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Dette er et fritstående kølefryseskab fra Whirlpool. Hvis du ikke har brug for et køleskab eller fryser i fuld størrelse, så er dette kølefryseskab en god mulighed. Denne model er den mest almindelige type med køleskabet over fryseren. Denne model har fået en E energiklassificering. Med en kapacitet på 350 liter ville dette gøre sig godt for en husstand på to eller tre personer.
Køleskabet har indbygget belysning, så du nemt finder alle krydderierne, når du smyger dig til at lave en sandwich midt om natten. Belysningen er LED, hvilket er både miljøvenligt og økonomisk.
I køleskabet finder du 4 hylder og skuffer til at opbevare dine dagligvarer i. Nogle af hylderne er lavet af glas, så hele køleskabet er oplyst og nemt overskueligt. Hvis du spilder noget, kan du bare tage hylden ud og tørre den af.
Whirlpool Whirlpool WNF 821 EW Hvid udsender en støj målt til 40 decibel. For hver tiende decibel er lyden ti gange højere. Sammenlign dette med et normalt taleniveau på omkring 60 decibel og en støvsuger ved 80 decibel.
Alt i alt er Whirlpool WNF 821 EW Hvid fra Whirlpool et meget pålideligt kølefryseskab med mange egenskaber. Hvis du sammenligner priser på det her kølefryseskab på PriceRunner, vil du se, at den nuværende laveste pris er 4600.00 kr. Det er også en af de mest populære og eftertragtede modeller. Prisen er under gennemsnittet for kategorien, hvilket gør denne model til et godt køb.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Whirlpool WNF 821 EW |
| Mærke | Whirlpool |
Produktegenskaber | |
| Frysekapacitet pr. døgn | 6.5 kg |
| Egenskaber | LED-belysning, NoFrost, Belysning køleskab, Glashylder, Højdejusterbare fødder |
| Nettovolumen (køleskab) | 230.0 L |
| Energiklasse | E |
| Placering | Fritstående |
| Lydniveau | 40 dB |
| Nettovolumen (fryser) | 98.0 L |
| Is- & Vanddispenser | Uden |
| Energiforbrug (kWh/år) | 248.0 |
| Farve | Hvid |
Strømforsyning | |
| TIlslutningseffekt | 150 W |
Teknisk specifikation | |
| Fryserens stjernemærkning | 4 |
| Sikkerhed ved strømsvigt | 16.0 timer |
Design | |
|---|---|
| Vendbar dør | Ja |
| Døråbning | Højre |
| Udførelse | Køleskab over fryser |
| Hylder/skuffer (køleskab) | 4 stk |
| Hylder/skuffer (fryser) | 3 stk |
Strømkilde | |
| Spænding | 230.0 V |
Mål | |
| Bredde | 59.5 cm |
| Nichebredde | 60.0 cm |
| Dybde | 65.5 cm |
| Højde | 188.9 cm |
| Ledningslængde | 2.45 m |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-08-13 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .