Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Her har du en bordlampe fra Eglo, der kan blive et stilfuldt indslag hjemme hos dig. Så sæt dit præg på indretningen med den her belysning.
Prøv fleksible betalinger med
BygXtra.dk
Eglo Priddy bordlampe i sort - 49469
Annonce
Annonce
Laveste pris for Eglo Priddy Bordlampe 42.5cm er 304 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 11 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Eglo Priddy Bordlampe 42.5cm |
| Mærke | Eglo |
| Type | Bordlamper |
Mål | |
| Vægt | 2400.0 g |
| Diameter | 15.5 cm |
| Højde | 42.5 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2016-10-27 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Indendørs- eller udendørsbelysning | Indendørsbelysning |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Materiale | Stål, Metal |
| IP-klasse | IP20 |
| Antal lyskilder | 1 Pærer |
| Lampesokkel | E27 |
| Maks. watt pr. lyskilde | 40.0 W |
| Egenskaber | Indbygget strømafbryder |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .