Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Eglos bordlampe kan være noget for dig, der vil forny din indretning. Bordlampen er lavet til indendørs brug - ideel til at lyse op i mørket.
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Laveste pris for Eglo Prestwick 2 Natural Bordlampe 9.5cm er 154 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 6 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Eglo Prestwick 2 Natural Bordlampe 9.5cm |
| Mærke | Eglo |
| Type | Bordlamper |
Mål | |
| Vægt | 670.0 g |
| Højde | 9.5 cm |
| Bredde | 9.5 cm |
| Dybde | 9.5 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-12-03 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Farve | Naturfarvet |
| Indendørs- eller udendørsbelysning | Indendørsbelysning |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Materiale | Træ |
| Antal lyskilder | 1 Pærer |
| Lampesokkel | E27 |
| Maks. watt pr. lyskilde | 40.0 W |
| Egenskaber | Indbygget strømafbryder |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .