Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Lampen fra Eglo fås med IP20-klassificering. Den er en indendørslampe, og giver en optimal belysning.
Prøv fleksible betalinger med
EGLO
TABIANO Spejllamper
Annonce
Annonce
Laveste pris for Eglo Tabiano Vægarmatur er 490 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 5 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Eglo Tabiano Vægarmatur |
| Mærke | Eglo |
| Type | Vægarmaturer |
Mål | |
| Højde | 7.0 cm |
| Bredde | 40.5 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-07-09 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Farve | Sølv, Hvid, Grå, Transparent |
| Indendørs- eller udendørsbelysning | Indendørsbelysning |
| Materiale | Stål, Plast |
| IP-klasse | IP20 |
| Antal lyskilder | 2 Pærer |
| Maks. watt pr. lyskilde | 3.2 W |
| Egenskaber | LED-belysning |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .