Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Lampen fra Eglo kan blive et flot indslag hjemme hos dig. Den kan placeres indenfor, og giver en optimal belysning.
Annonce
Annonce
Laveste pris for Eglo Mars 8026 Loftplafond ∅ 25cm er 91 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 15 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Eglo Mars 8026 Loftplafond ∅ 25cm |
| Mærke | Eglo |
| Type | Loftplafonder |
Mål | |
| Diameter | 25.0 cm |
| Højde | 7.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2016-11-10 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Design | Lysstofrør armatur |
| Farve | Hvid |
| Indendørs- eller udendørsbelysning | Indendørsbelysning |
| Materiale | Stål, Metal, Glas, Rustfrit stål |
| Energiklasse | A |
| IP-klasse | IP20, IP44, IP67 |
| Antal lyskilder | 1 Pærer |
| Lampesokkel | E27 |
| Maks. watt pr. lyskilde | 60.0 W |
| Egenskaber | Dæmpbar |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .