Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Fritstående, Køleskab over fryser, 207L/97L, Bredde: 59.5cm
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Annonce
Laveste pris for Gorenje G400 NRK619EPW4 er 2.999 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 8 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Gorenje G400 NRK619EPW4 |
| Mærke | Gorenje |
Produktegenskaber | |
| Frysekapacitet pr. døgn | 6.0 kg |
| Støjniveauklasse | C |
| Egenskaber | LED-belysning, Display, NoFrost, Belysning køleskab, Glashylder, Naturgaskøling, Højdejusterbare fødder, Æggehylde |
| Nettovolumen (køleskab) | 207.0 L |
| Energiklasse | E |
| Placering | Fritstående |
| Lydniveau | 39 dB |
| Nettovolumen (fryser) | 97.0 L |
| Klimaklasse | SN, ST, N |
| Energiforbrug (kWh/år) | 243.0 |
| Farve | Hvid |
Strømforsyning | |
| TIlslutningseffekt | 150 W |
Strømkilde | |
| Spænding | 230.0 V |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-11-10 |
Design | |
|---|---|
| Vendbar dør | Ja |
| Døråbning | Kan vendes |
| Udførelse | Køleskab over fryser |
| Hylder/skuffer (køleskab) | 5 stk |
| Hylder/skuffer (fryser) | 3 stk |
| Hylder (køleskabsdør) | 3 stk |
Teknisk specifikation | |
| Fryserens stjernemærkning | 4 |
| Sikkerhed ved strømsvigt | 10.0 timer |
| Antal kompressorer | 1 |
Mål | |
| Bredde | 59.5 cm |
| Dybde | 59.0 cm |
| Højde | 186.0 cm |
| Vægt | 57.5 kg |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .