Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Integrerede, Køleskab over fryser, 215L/75L, Bredde: 55.8cm
Annonce
Annonce
Laveste pris for Siemens iQ300 KI96NVFD0 er 7.403 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 15 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Siemens iQ300 KI96NVFD0 |
| Mærke | Siemens |
Produktegenskaber | |
| Støjniveauklasse | B |
| Egenskaber | Hurtig afkøling, LED-belysning, Lynfrysning, Friskholdesystem, NoFrost, Belysning køleskab, Glashylder |
| Nettovolumen (køleskab) | 215.0 L |
| Energiklasse | D |
| Placering | Integrerede |
| Lydniveau | 34 dB |
| Nettovolumen (fryser) | 75.0 L |
| Klimaklasse | T, ST |
| Energiforbrug (kWh/år) | 184.0 |
Teknisk specifikation | |
| Fryserens stjernemærkning | 4 |
| Sikkerhed ved strømsvigt | 11.0 timer |
Design | |
|---|---|
| Vendbar dør | Ja |
| Døråbning | Kan vendes |
| Udførelse | Køleskab over fryser |
| Hylder/skuffer (køleskab) | 6 stk |
| Hylder/skuffer (fryser) | 3 stk |
| Hylder (køleskabsdør) | 4 stk |
Mål | |
| Bredde | 55.8 cm |
| Dybde | 54.8 cm |
| Højde | 193.5 cm |
| Vægt | 62.2 kg |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-09-28 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .