Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Du ser her et integreret køle/fryseskab, der er indrettet med køleskab over fryser. Køle/fryseskabet er 55,8 cm bredt. Det her køle/fryseskab har blandt andet belysning køleskab.
Annonce
Annonce
Laveste pris for Bosch KIV86NSE0 Integreret Kølefryseskab er 5.723 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 22 butikker.
Fra Bosch får du kølefryseskabet KIV86NSE0 2 Einbau-Kühl-Gefrier-Kombination. Det er en integreret model, hvilket betyder, at dets låge kan monteres med en front, der passer til resten af dit køkken. Breddemæssigt måler dette køleskab, fryser 55,8 centimeter.
Hvis du handler meget ind ad gangen og fryser en masse mad, så kan dette kølefryseskab hjælpe med dens praktiske lynfrysnings-funktion. Dette sænker temperaturen endnu mere i en kort periode, før den automatisk vender tilbage til normalen.
Når sulten melder sig midt om natten, vil det her køleskab være din bedste ven. Det har indbygget belysning, så du nemt kan finde alle ingredienserne til din sandwich.
Målene på det her kølefryseskab er 177 cm høj, 56 cm bred og 55 cm dyb. Så før du åbner din pung og beslutter dig for et kølefryseskab, bør du måske lige måle dit køkken for at sikre, at det passer.
Ovenstående nævnte egenskaber er bare nogle af de gode funktioner som KIV86NSE0 2 Einbau-Kühl-Gefrier-Kombination fra Bosch har. I kategorien kølefryseskabe er dette currently et af de mest populære kølefryseskabe på PriceRunner og i dag koster KIV86NSE0 2 Einbau-Kühl-Gefrier-Kombination 5723.00 kr. Prisen er under gennemsnittet for kategorien, hvilket gør denne model til et godt køb.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Bosch KIV86NSE0 Integreret Kølefryseskab |
| Mærke | Bosch |
Produktegenskaber | |
| Egenskaber | LED-belysning, Lynfrysning, NoFrost, Belysning køleskab, Glashylder |
| Placering | Integrerede |
| Is- & Vanddispenser | Uden |
| Klimaklasse | SN, T, ST |
| Farve | Hvid |
Teknisk specifikation | |
| Fryserens stjernemærkning | 4 |
Strømkilde | |
| Spænding | 230.0 V |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-09-28 |
Design | |
|---|---|
| Vendbar dør | Ja |
| Døråbning | Højre |
| Udførelse | Køleskab over fryser |
| Hylder/skuffer (fryser) | 3 stk |
| Hylder (køleskabsdør) | 5 stk |
Mål | |
| Bredde | 55.8 cm |
| Dybde | 54.5 cm |
| Højde | 177.2 cm |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .