Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Den integrerede model fra Siemens skal indbygges i et køkkenskab og vil derfor få samme frontpanel som dine køkkenlåger. Maskinen kan rumme op til 14 kuverter, fantastisk til størr
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Siemens iQ300 SN63EX02CE er 13.599 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 3 butikker.
Skal du købe en ny opvaskemaskine? Siemens iQ300 SN63EX02CE er en opvaskemaskine fra Siemens, der vil passe ind i de fleste køkkener. En høj energiklassificering er fantastisk for både miljøet og din pengepung.
Forskellen på en underbygget opvaskemaskine og en fuldintegreret model er, at du i dette tilfælde monterer et frontpanel foran på maskinen, så du kan matche det med resten af køkkenets indretning. Det er en ret støjsvag model, med et støjniveau på kun 42 decibel.
Hvis du sammenligner prisen på den her opvaskemaskine på PriceRunner, vil du se, at den laveste pris i øjeblikket er 13599.00 kr, og det er en af de mest populære modeller. Prisen er over gennemsnittet for kategorien, hvilket i kombination med dens funktioner gør denne opvaskemaskine til et produkt af høj kvalitet.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Siemens iQ300 SN63EX02CE |
| Mærke | Siemens |
Type | |
| Placering | Fuldt integreret |
Produktegenskaber | |
| Energiklasse | B |
| Lydniveau | 42 dB |
| Antal programmer | 6 |
Forbrug | |
| Energiforbrug pr. 100 cykler | 65.0 kW/h |
Vandforbrug | |
| Vandforbrug pr. cyklus | 9.0 L |
Strømkilde | |
| Spænding | 230.0 V |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-10-08 |
Egenskaber | |
|---|---|
| Tørreprogram | AutoOpen tørring |
| Placering af bestik | Bestikkurv |
| Antal kuverter | 14 stk |
| Eco-programmets varighed | 3.58 timer |
| Egenskaber | Tørreprogram, Varmtvandstilslutning, Elektronisk indikator for skyllemiddel/afspændingsmiddel, Skjult kontrolpanel, Højdejusterbare kurve, WiFi, Program til halvt fyldt maskine, Display, Tilhørende mobilapp, Højdejusterbare fødder, Udskudt start, Vandbeskyttelse, Hurtigt opvaskeprogram |
| Højdejusterbare kurve | Højdejusterbar overkurv |
| Vandbeskyttelse | Aqua Sensor, Aquastop |
| Hurtigt opvaskeprogram | Hurtig opvask |
| Temperaturindstillinger | 70 °C, 45 °C, 50 °C, 65 °C |
Mål | |
| Vægt | 35.6 kg |
| Standardbredde | 60 cm |
| Bredde | 59.8 cm |
| Dybde | 55.0 cm |
| Højde | 81.5 cm |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .