Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Med en fritstående opvaskemaskine har du stor fleksibilitet i forhold til, hvor du kan placere den. Takket være funktionen "udskudt start" kan du vælge, hvornår du vil have maskine
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Annonce
Laveste pris for Bosch SMS25AW05E er 4.477 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 8 butikker.
Træt af at vaske op i hånden? Bosch SMS25AW05E er en opvaskemaskine fra Bosch, der vil passe ind i de fleste køkkener. En høj energiklassificering er fantastisk for både miljøet og din pengepung.
Adgang til el og vand er det eneste, der begrænser dig, når du placerer denne maskine, da det er en fritstående model, der ikke er beregnet til at blive indbygget i køkkenet. Mange moderne opvaskemaskiner er meget energieffektive. Den her opvaskemaskine har en god energiklasse på D.
Det her er en af de mest populære opvaskemaskiner på PriceRunner og i øjeblikket har den en laveste pris på 4477.00 kr. Den har en høj gennemsnitsvurdering på 4.5 ud af 5, hvilket gør den til en af de bedste opvaskemaskiner på Pricerunner.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Bosch SMS25AW05E |
| Mærke | Bosch |
Type | |
| Placering | Fritstående |
Produktegenskaber | |
| Støjniveauklasse | C |
| Energiklasse | D |
| Lydniveau | 48 dB |
| Antal programmer | 6 |
| Farve | Hvid |
Strømforsyning | |
| Sikring (ampere) | 10A |
Vandforbrug | |
| Vandforbrug pr. cyklus | 9.5 L |
Strømkilde | |
| Spænding | 230.0 V |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-11-19 |
Egenskaber | |
|---|---|
| Placering af bestik | Bestikkurv |
| Egenskaber | Udskudt start, Intensiv zone |
| Højdejusterbare kurve | Højdejusterbar overkurv |
| Vandbeskyttelse | Aquastop |
| Temperaturindstillinger | 70 °C |
Mål | |
| Vægt | 46.0 kg |
| Standardbredde | 60 cm |
| Bredde | 60.0 cm |
| Dybde | 60.0 cm |
| Højde | 84.5 cm |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .