Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Fuldt integreret, 60 cm
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Annonce
Laveste pris for Bosch Integrerbar Opvaskemaskine SMV4HMX02S er 5.195 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 14 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Bosch Integrerbar Opvaskemaskine SMV4HMX02S |
| Mærke | Bosch |
Type | |
| Placering | Fuldt integreret |
Produktegenskaber | |
| Støjniveauklasse | B |
| Ledningslængde | 175.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-07-04 |
Egenskaber | |
|---|---|
| Placering af bestik | Bestikkurv |
| Egenskaber | Tørreprogram, Display, Lysdisplay på gulv, Tilhørende mobilapp, Udskudt start, Intensiv zone, Vandbeskyttelse |
| Højdejusterbare kurve | Højdejusterbar overkurv |
| Vandbeskyttelse | Aquastop |
| Temperaturindstillinger | 70 °C, 45 °C, 50 °C, 65 °C |
Mål | |
| Tilløbsslangens længde | 165.1 cm |
| Standardbredde | 60 cm |
| Afløbsslangens længde | 190.0 cm |
| Højde | 81.0 cm |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .