Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Et superb energimærke A er skånsomt for miljøet og tegnebogen. Indbygget tørretumbler gør din tøjvask en del lettere. Maskinen behøver ikke stå integreret i dit badeværelse.
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Annonce
Laveste pris for AEG LWR732A96K er 8.643 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 11 butikker.
I en jungle af forskellige modeller er det ikke altid let at vide, hvilken vaskemaskine der passer bedst til dine behov. En frontbetjent model er den mest almindelige model af vaskemaskine, og de har ofte en større kapacitet end modeller med topbetjening.
Med en bredde på 60 cm er den her model velegnet i et mindre badeværelse.
Vaskemaskinen er meget energieffektiv med en energiklasse på A, så den er fantastisk både for miljøet og for din pengepung.
I vaskemaskine kategorien, er den her en af de mest populære vaskemaskiner på PriceRunner og lige nu fås den til en pris fra 8643.00 kr. Prisen er over gennemsnittet for kategorien, hvilket i kombination med dens funktioner gør denne vaskemaskine til et premium produkt.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | AEG LWR732A96K |
| Mærke | AEG |
| Produkttype | Vaske- & Tørremaskine |
Egenskaber | |
| Centrifugeringshastighed | 1600 rpm |
| Egenskaber | Dampfunktion |
Strømkilde | |
| Spænding | 230.0 V |
Mål | |
| Højde | 85.0 cm |
| Standardbredde | 60 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-09-09 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Energiklasse | A |
| Front- eller topbetjent | Frontbetjent |
| Støjniveauklasse | B |
| Centrifugeringsklasse | B |
| Placering | Fritstående |
| Farve | Hvid |
| Vaskekapacitet | 8.0 kg |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .