Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Generelt bruger frontbetjente vaskemaskiner ikke så meget vand. Indbygget tørretumbler gør din tøjvask en del lettere. Skal du udskifte vaskemaskinen, sker det nemt, da modellen er
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Annonce
Laveste pris for AEG Vaske-tørremaskine LWR722L94R er 7.400 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 22 butikker.
Hvis du bor i lejlighed, har du måske adgang til et vaskerum, men du kan ikke benægte, at det ville være dejligt at have din egen vaskemaskine. En frontbetjent model er den mest almindelige model af vaskemaskine, og de har ofte en større kapacitet end modeller med topbetjening.
Maskinen har en bredde på 60 cm, hvilket er mindre end standardstørrelsen på vaskemaskiner. Den er velegnet, hvis du bor i en mindre husstand, har et lille badeværelse eller mindre bryggers.
Det her er en af de mest populære vaskemaskiner på PriceRunner og den fås lige nu til en pris fra 7400.00 kr. Prisen er over gennemsnittet for kategorien, hvilket i kombination med dens funktioner gør denne vaskemaskine til et premium produkt.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | AEG Vaske-tørremaskine LWR722L94R |
| Mærke | AEG |
| Produkttype | Vaske- & Tørremaskine |
Egenskaber | |
| Centrifugeringshastighed | 1600 rpm |
| Egenskaber | Dampfunktion |
Mål | |
| Højde | 84.7 cm |
| Standardbredde | 60 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-05-13 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Front- eller topbetjent | Frontbetjent |
| Støjniveauklasse | B |
| Centrifugeringsklasse | B |
| Placering | Fritstående |
| Farve | Hvid |
| Vaskekapacitet | 8.0 kg |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .