Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Vaskemaskine, 60 cm, Vaskekapacitet 7 kg
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Annonce
Laveste pris for Whirlpool FFB 7469 BV EE Frontbetjent Vaskemaskine er 3.685 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 14 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Whirlpool FFB 7469 BV EE Frontbetjent Vaskemaskine |
| Mærke | Whirlpool |
| Produkttype | Vaskemaskine |
Egenskaber | |
| Centrifugeringshastighed | 1400 rpm |
Mål | |
| Bredde | 59.5 cm |
| Standardbredde | 60 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2025-02-05 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Front- eller topbetjent | Frontbetjent |
| Centrifugeringsklasse | B |
| Placering | Fritstående |
| Farve | Hvid |
| Vaskekapacitet | 7.0 kg |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .