Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

En god filmoplevelse kræver god lyd, så det er måske værd at investere i et hjemmebiografsystem. BRAVIA Theatre er et system, der giver en bedre filmoplevelse takket være god lydkv
Annonce
Annonce
Laveste pris for Sony Theatre Quad er 14.860 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 10 butikker.
Det her er et hjemmebiografsystem for film entusiasten, der virkelig ønsker at blive suget ind i filmen. Maksimer filmoplevelsen og forøg biograf-følelsen Den her model kan håndterer surround sound fra Dolby Audio. Det er det lydformat, som de fleste afspillere bruger.
Som du kan se, er der mange gode ting at sige om Sony BRAVIA Theatre. Hvis du sammenligner priserne for den her model på PriceRunner, vil du se, at den laveste pris lige nu er 14860.00 kr., det er også en af de mest populære hjemmebiografsystemer. Hvis du sammenligner prisen på den her model med resten af kategorien, koster den mere end de fleste andre modeller. Men hvis du også kigger på modellens egenskaber, er det et premium produkt.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Sony Theatre Quad |
| Mærke | Sony |
| Type | Højttalerpakke med surroundforstærker |
Type | |
| Subwoofer: | Nej |
| Trådløse surround-højttalere | Medfølger |
Produktegenskaber | |
| Farve | Sort |
Billede | |
| Videoformater | 2160p (4K Ultra HD) |
| Billedfrekvens | 60p |
Egenskaber | |
| Automatisk lydkalibrering | Ja |
| Multirum | Nej |
| (ARC) Audio Return Channel | ARC, eARC |
| Simuleret surroundsound | Ja |
| DSP | Nej |
| Fjernbetjening | Ja |
| App-styring | Ja |
Watt | |
| Watt pr. kanal (højttalere) | 504 W |
Forbrug | |
| Energiforbrug (drift) | 33.0 W |
| Energiforbrug (standby) | 0.5 W |
Lyd | |
| Surround Sound-formater | DTS, DTS ES, Dolby Atmos, LPCM, Dolby TrueHD, Dolby Digital Plus, DTS:X, DTS-HD High Resolution Audio, DTS-HD Master Audio, DTS 96/24, Dolby Digital |
Relateret | |
| Certificering | CEC-kompatibel |
Tilslutninger | |
|---|---|
| HDMI Pass-Through | Ja |
| Antal HDMI | 1 stk |
| Tilslutninger | 3.5 mm Jack, RJ45 (LAN), HDMI |
| Udgange | HDMI |
| Antal HDMI Out | 1 stk |
| HDMI-version | 2.1 |
| Antal RJ45 (LAN) | 1 stk |
| HDCP-version | 2,2 |
Trådløst | |
| NFC | Nej |
| Bluetooth codec | LDAC, SBC, AAC |
| Bluetooth | Ja |
| Trådløs | Airplay |
| WI-FI | Ja |
| Bluetooth-version | 5.2 |
| App-kompatibilitet | Producentens egne, AirPlay, Spotify Connect |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-08-08 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .