Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

De her høretelefoner har et funktionelt on-ear-design. Høretelefonerne er udstyret med praktisk, trådløs teknologi.
Det er et godt tidspunkt at købe! Priserne er i øjeblikket 30 kr. lavere end gennemsnittet.
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for jLAB Studio Wireless er 119 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 6 butikker.
Det her produkt er velegnede til både musik og podcasts. Det tilsluttes trådløst med bluetooth og har en indbygget mikrofon, der understøtter telefonsamtaler når du er på farten. Tag høretelefonerne på og forsvind ind i en verden, hvor du kan holde uforstyrret fokus.
Du kan gå flere dage uden, at du behøver at oplade det her høretelefonerne, da batteriet rækker i fantatiske 30 timer. Du kommer til at tænke over, hvornår det egentlig sidst blev opladt. Bluetooth-teknologi lader dig parre høretelefonerne til din telefon trådløst og du behøver aldrig mere at bekymre dig om ledninger.
Den lave impedans (modstand) betyder, at headsettet fungere udemærket med din telefon eller anden bærbar enhed. Høretelefonerne vejer ikke mere end 141 gram, så det er så det er ikke det, der vejer i tasken.
Det her er et produkt som for øjeblikket har den laveste pris fra 119.00 kr. Det har en høj gennemsnitsvurdering 4,8 af 5, så kunderne, som har skrevet en vurdering af høretelefonerne er meget glade for det. Musik lyder helt anderledes med de her høretelefoner, så se at få fat på dem.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | jLAB Studio Wireless |
| Mærke | jLAB |
| Type | Høretelefoner |
Type | |
| Høretelefontype | On-Ear |
| Gamer Headset | Nej |
Produktegenskaber | |
| Farve | Multifarve, Blå, Hvid, Sort |
Lydegenskaber | |
| Impedans | 32.0 ohm |
| Højttalerydelse | 2.0 (stereo) |
| Elementstørrelse | 40.0 mm |
| Frekvensområde (min) | 20.0 Hz |
| Følsomhed | 110.0 dB/mW |
| Frekvensområde (maks) | 20000.0 Hz |
Tilslutninger | |
| Stiktype | USB |
Design | |
| Konstruktion & Elementer | Dynamisk |
Strømforsyning | |
| Batteritid (standby) | 400.0 timer |
| Batteritid (under brug) | 30.0 timer |
Egenskaber | |
|---|---|
| Foldbar | Ja |
| Velegnede til træning | Nej |
| Mikrofon | Ja |
| Knapper & Kontrol | Besvar/Afslut, Play/Pause, Volumen |
| Stemmestyring | Ja |
| Trådløs | Ja |
Trådløst | |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 5.0 |
| NFC | Nej |
| Trådløs rækkevidde | 9.14 m |
| WI-FI | Nej |
| Multipoint | Nej |
Mål | |
| Vægt | 141.0 g |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2019-08-01 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .