Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Dette par høretelefoner fra Koss har et funktionelt in-ear-design. De er udstyret med et kabel, så det er let som en leg at tilslutte din enhed.
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Annonce
Laveste pris for Koss StealthWh er 34 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 11 butikker.
De her høretelefoner lavet af Koss er velegnede til både musik og podcasts. Det har en ledning på 1,2 meter og har et enkelt og intuitivt design. Tag høretelefonerne på og lev dig ind i en verden af den næste e-bog på din liste.
Den lave impedans (modstand) betyder, at headsettet fungere udemærket med din telefon eller anden bærbar enhed. Ledningen er 1.2 meter lang, hvilket burde være nok til dine hverdagsbehov.
At tilslutte høretelefonerne med et 3.5 mm-stik er meget let. Du skal bare sætte stikket i din telefon og så er du klar! Tilslutning med ledning giver dig også rigtig god lydkvalitet. In-ear-designet indebærer at høretelefonerne sidder godt i øret og den kompakte størrelse gør, at de er enkle at have med sig.
Det her er et produkt som i øjeblikket har den laveste pris fra 34.00 kr. Høretelefonerne er med sine funktioner et fleksibelt og funktionelt produkt. Musik opleves på en helt anden måde med de her høretelefoner, så skal du ikke også have et par?
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Koss StealthWh |
| Mærke | Koss |
| Type | Høretelefoner |
Type | |
| Høretelefontype | In-Ear |
| Gamer Headset | Nej |
Produktegenskaber | |
| Farve | Multifarve, Hvid, Sort |
Lydegenskaber | |
| Impedans | 16.0 ohm |
| Højttalerydelse | 2.0 (stereo) |
| Frekvensområde (min) | 60.0 Hz |
| Følsomhed | 98.0 dB/mW |
| Frekvensområde (maks) | 20000.0 Hz |
Tilslutninger | |
| Stiktype | 3,5 mm |
Egenskaber | |
|---|---|
| Foldbar | Nej |
| Velegnede til træning | Nej |
| Mikrofon | Ja, Nej |
| Aktivering af baggrundslyd | Nej |
| Knapper & Kontrol | Volumen |
| Trådløs | Ja, Nej |
Trådløst | |
| Bluetooth | Ja, Nej |
| Trådløs teknologi | Bluetooth, Wi-Fi |
Mål | |
| Kabellængde | 1.2 m |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2010-02-01 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .