Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Dette par høretelefoner fra Koss er af typen on-ear. De er udstyret med et kabel, så det er ganske lige til at tilslutte din enhed.
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Annonce
Laveste pris for Koss KPH5 er 40 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 11 butikker.
De her høretelefoner fra Koss er velegnede til både musik og podcasts. Det har en ledning på 1,2 meter og har et enkelt og intuitivt design. Tag høretelefonerne på og lev dig ind i en verden af den næste lydbog på din liste.
De her høretelefoner har et on-ear-design, hvilket betyder, at de vejer mindre og er mere kompakt end de fleste over-ear-modeller. At tilslutte høretelefonerne med et 3.5 mm-stik kan ikke være mere enkelt. Du skal bare placere stikket i din device og så er du klar! Tilslutning med ledning giver dig også udmærket lydkvalitet.
Høretelefonerne vejer bare 59 gram, så det er meget let at have med sig rundt.Den lave impedans (modstand) betyder, at headsettet fungere udemærket med din telefon eller anden bærbar enhed.
Det her er et produkt som for øjeblikket har den laveste pris fra 40.00 kr. Høretelefonerne er med sine funktioner et alsidigt og brugbart produkt. Musik opleves på en helt anden måde med de her høretelefoner, så skal du ikke også have et par?
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Koss KPH5 |
| Mærke | Koss |
| Type | Høretelefoner |
Type | |
| Høretelefontype | On-Ear |
| Gamer Headset | Nej |
Produktegenskaber | |
| Farve | Sølv, Sort |
Lydegenskaber | |
| Impedans | 32.0 ohm |
| Højttalerydelse | 2.0 (stereo) |
| Frekvensområde (min) | 80.0 Hz |
| Følsomhed | 91.0 dB/mW |
| Frekvensområde (maks) | 18000.0 Hz |
Tilslutninger | |
| Stiktype | 3,5 mm |
Mål | |
| Vægt | 59.0 g |
| Kabellængde | 1.2 m |
Egenskaber | |
|---|---|
| Foldbar | Nej |
| Velegnede til træning | Nej |
| Mikrofon | Nej |
| Aktivering af baggrundslyd | Nej |
| Trådløs | Nej |
| Aftageligt kabel | Nej |
Trådløst | |
| Bluetooth | Nej |
| NFC | Nej |
| WI-FI | Nej |
| Multipoint | Nej |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2011-10-22 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .