Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

De her høretelefoner har en indbygget mikrofon til håndfri samtaler. Denne model lader dig lytte til musik trådløst i flere timer.
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Annonce
Laveste pris for Philips TAT5506 er 990 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 5 butikker.
De her høretelefoner er perfekt til både musik og podcasts. Det tilsluttes trådløst med bluetooth og har indbygget mikrofon, så det kan bruges til handsfree-samtaler. Tag høretelefonerne på og forsvind ind i en verden, hvor du kan holde uforstyrret fokus.
Rækkevidden er 10 meter, hvilket burde være fint, hvis du har telefonen i lommen eller hvis du ikke går alt for langt væk fra skrivebordet. Da de her høretelefoner er vandtætte kan de overleve lidt vand, og det kan også tåle, at du sveder når du har det på til fitness.
Med bluetooth kan du parre høretelefonerne til din enhed trådløst og du behøver aldrig mere at bekymre dig om ledninger. En integreret mikrofon giver dig meget frihed, da du for eksempel kan foretage dig andre ting, mens du har en telefonsamtale.
Det her er et produkt hvis billigste pris lige nu er 989.95 kr. Høretelefonerne er med sine funktioner et alsidigt og brugbart produkt. Musik opleves på en helt anden måde med de her høretelefoner, så skal du ikke også have et par?
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Philips TAT5506 |
| Mærke | Philips |
| Type | Høretelefoner |
Type | |
| Høretelefontype | In-Ear |
| Gamer Headset | Nej |
Produktegenskaber | |
| IP-klasse | IPX5 |
| Farve | Sort |
Lydegenskaber | |
| Impedans | 16.0 ohm |
| Elementstørrelse | 10.0 mm |
| Frekvensområde (min) | 20.0 Hz |
| Effektmodstand | 5.0 mW |
| Følsomhed | 105.0 dB/mW |
| Frekvensområde (maks) | 20000.0 Hz |
Strømforsyning | |
| Batteritid (standby) | 200.0 timer |
| Batteritid (under brug) | 8.0 timer |
Mål | |
| Vægt | 64.0 g |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-10-27 |
Egenskaber | |
|---|---|
| Foldbar | Nej |
| Støjreduktion | Aktiv støjreduktion |
| Vandafvisende | Ja |
| Simuleret surroundsound | Nej |
| Mikrofon | Ja |
| Knapper & Kontrol | Play/Pause |
| Trådløs | Ja |
| Aftageligt kabel | Nej |
Trådløst | |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 5.2 |
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Bluetooth codec | AAC, SBC |
| NFC | Nej |
| Trådløs rækkevidde | 10.0 m |
| Multipoint | Nej |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .