Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Dette par høretelefoner har et praktisk og helt trådløst design. Høretelefonerne er praktiske at bruge, da de er uden kabel.
Laveste pris for Urbanista Lisbon er 322 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 4 butikker.
Det her produkt lavet af Urbanista er perfekt til dine musik- og podcastbehov. Det tilsluttes trådløst med bluetooth og har indbygget mikrofon, så det kan bruges til handsfree-samtaler. Tag høretelefonerne på og flyv ind i en verden af musikalske underværker!
Batteriet rækker til 9 timer, hvilket holder hele dagen hvis du, for eksempel er på udflugt eller ikke har et el-udtag i nærheden hele dagen. Med bluetooth kan du tilslutte høretelefonerne til din telefon trådløst og du behøver aldrig mere at bekymre dig om ledninger.
Den trådløse rækkevidde er 10 meter, hvilket burde være fint, hvis du har telefonen i lommen eller hvis du ikke går alt for langt væk fra skrivebordet. Den lave impedans (modstand) betyder, at headsettet fungere udemærket med din telefon eller anden bærbar enhed.
Det her er et produkt hvis laveste pris i øjeblikket er 322.00 kr. Høretelefonerne er med sine funktioner et alsidigt og funktionelt produkt. Musik er en helt anden oplevelse med de her høretelefoner, så skal du ikke også have et par?
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Urbanista Lisbon |
| Mærke | Urbanista |
| Type | Høretelefoner |
Type | |
| Høretelefontype | In-Ear |
| Gamer Headset | Nej |
Produktegenskaber | |
| Farve | Pink |
| Producent farve | PInk |
Lydegenskaber | |
| Impedans | 32.0 ohm |
| Højttalerydelse | 2.0 (stereo) |
| Elementstørrelse | 10.0 mm |
| Frekvensområde (min) | 20.0 Hz |
| Følsomhed | 107.5 dB/mW |
| Frekvensområde (maks) | 20000.0 Hz |
Design | |
| Konstruktion & Elementer | Dynamisk |
Strømforsyning | |
| Batteritid (under brug) | 9.0 timer |
Mål | |
| Vægt | 150.0 g |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-09-01 |
Egenskaber | |
|---|---|
| Foldbar | Nej |
| Velegnede til træning | Nej |
| Vandafvisende | Nej |
| Simuleret surroundsound | Nej |
| Mikrofon | Ja |
| Aktivering af baggrundslyd | Nej |
| Knapper & Kontrol | Play/Pause |
| Stemmestyring | Ja |
| Trådløs | Ja |
| Aftageligt kabel | Nej |
| Stemmeassistent | Apple Siri, Google Assistant |
Trådløst | |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 5.2 |
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Bluetooth codec | AAC, SBC |
| NFC | Nej |
| Trådløs rækkevidde | 10.0 m |
| WI-FI | Nej |
| Multipoint | Nej |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .