Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

De her høretelefoner har et praktisk og helt trådløst design. Denne model lader dig lytte til musik trådløst.
Annonce
Laveste pris for Urbanista Phoenix er 589 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 6 butikker.
De her høretelefoner er velegnede til dine musik- og podcastbehov. Det tilsluttes ledningsfrit med bluetooth og har indbygget mikrofon, så det kan bruges til handsfree-samtaler. Tag høretelefonerne på og lev dig ind i en verden af den næste e-bog på din liste.
De her høretelefoner har et gennemprøvet design som du sikkert genkender og du vil nok synes, at det er behagelige at have på. En integreret mikrofon giver dig meget frihed, da du for eksempel kan foretage dig andre ting, mens du har en telefonsamtale.
Høretelefonerne vejer bare 188 gram, så det er ikke noget problem at tage det med sig.Rækkevidden er 10 meter, hvilket burde være fint, hvis du har telefonen i lommen eller hvis du ikke går alt for langt væk fra skrivebordet.
Det her er et produkt hvis billigste pris lige nu er 589.00 kr. Høretelefonerne er med sine funktioner et fleksibelt og brugbart produkt. Musik er en helt anden oplevelse med de her høretelefoner, så skal du ikke også have et par?
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Urbanista Phoenix |
| Mærke | Urbanista |
| Type | Høretelefoner |
Type | |
| Høretelefontype | In-Ear |
| Gamer Headset | Nej |
Produktegenskaber | |
| IP-klasse | IPX4 |
| Farve | Pink, Sort |
Lydegenskaber | |
| Impedans | 16.0 ohm |
| Højttalerydelse | 2.0 (stereo) |
| Elementstørrelse | 10.0 mm |
| Frekvensområde (min) | 20.0 Hz |
| Følsomhed | 97.0 dB/mW |
| Frekvensområde (maks) | 20000.0 Hz |
Design | |
| Konstruktion & Elementer | Dynamisk |
Strømforsyning | |
| Batteritid (under brug) | 8.0 timer |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-12-28 |
Egenskaber | |
|---|---|
| Foldbar | Nej |
| Velegnede til træning | Nej |
| Støjreduktion | Aktiv støjreduktion |
| Vandafvisende | Ja |
| Simuleret surroundsound | Nej |
| Mikrofon | Ja |
| Aktivering af baggrundslyd | Ja |
| Knapper & Kontrol | Besvar/Afslut, Play/Pause, Næste/Forrige sang, Volumen |
| Stemmestyring | Nej |
| Trådløs | Ja |
| Aftageligt kabel | Nej |
Trådløst | |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 5.2 |
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Bluetooth codec | AAC, SBC |
| NFC | Nej |
| WI-FI | Nej |
| Multipoint | Ja |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .