Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Det er praktisk at have musikafspiller og højttaler i samme enhed. Lyt til radiostationer via blandt andet DAB+ og FM. Forbind en iPhone eller iPad til afspilleren og brug den som
Annonce
Laveste pris for Tivoli Audio Music System BT er 4.899 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 7 butikker.
I disse moderne tider lytter mange af os til vores musik på telefoner, tablets eller streaming-højttalere. Men hvis du for eksempel leder efter et setup med bedre lyd eller noget at underholde dine gæster med, mens I sidder i din stue, passer det her anlæg måske bedre til dig.
Som med de fleste moderne lydsystemer medfølger en fjernbetjening ved køb. Der er også et specielt indbygget stik til Apple-enheder.
Vi er sikre på at du vil blive tilfreds med det her produktog hvis du sammenligner priser her på vores side, vil du se, at den nuværende laveste pris er 4899.00 kr.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Tivoli Audio Music System BT |
| Mærke | Tivoli Audio |
Type | |
| Midi/Mini/Micro | Mini |
| System type | Alt-i-en |
Produktegenskaber | |
| Farve | Hvid, Sort, Sølv, Naturfarvet, Beige, Grå, Brun |
Egenskaber | |
| Pladespiller | Nej |
| CD-skifter | Nej |
| Bærbar | Nej |
| Funktioner | Fjernbetjening, Timer, Display, Snooze, Alarm, Ur |
| CD-afspiller | Ja |
| Radio | Ja |
Tilslutninger | |
| Tilslutninger | 3.5 mm Jack |
| Udgange | 3.5 mm Jack |
Strømkilde | |
| Energikilde | Elnet |
Lyd | |
|---|---|
| Radiotype | FM, AM |
| Manuelle lydindstillinger | Bas |
Trådløst | |
| Bluetooth | Ja |
| WI-FI | Nej |
| NFC | Nej |
| Trådløs kommunikation | Bluetooth |
Mål | |
| Vægt | 6.0 kg |
| Højde | 13.3 cm |
| Dybde | 22.9 cm |
| Bredde | 35.9 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2013-06-05 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .