Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Med den her højtaler bliver det ikke mere enkelt afspille musik fra din telefon eller tablet. Med Bluetooth får du en let tilslutning mellem højttaler og lydkilde.
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Annonce
Laveste pris for Tivoli Audio Revive er 1.809 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 5 butikker.
Revive fra Tivoli Audio er en højtaler, der passer bedst til brug derhjemme. Det er meget praktisk bare at kunne oplade batteriet før du tager afsted. Du kontrollerer nemt en Bluetooth højtaler med din telefon, hvilket giver dig mulighed for at lytte til musik lig meget, hvor du befinder dig. Det sværeste bliver at vælge den rigtige sang.
Den her højtaler, fungere bedst i mindre rum. Den giver dig en praktisk alt-i-en løsning. Revive giver dig nem adgang til al din musik. Glem alt om store klodsede lydsystemer. Den her højtaler sørger for alt du behøver på en praktisk og nem måde. Med den her trådløse højtaler, kan du nemt forbinde og streame musik fra din tablet eller telefon, for eksempel. Du kan give højtaleren adgang til alt musik som du har på din telefon.
Som du kan læse, er der mange gode ting at fortælle om Revive. Revive koster 1809.00 kr. og er en af de mest populære bluetoothhøjtaler på PriceRunner. Prisen er under gennemsnittet i den her katergori, hvilket gør den her højtaler til et godt køb. Hvis den her højtaler har de funktioner, som du har brug for, vil du helt sikkert blive tilfreds med den.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Tivoli Audio Revive |
| Mærke | Tivoli Audio |
| Type | Bluetooth-højtalere |
Type | |
| Bærbar | Nej, Ja |
Produktegenskaber | |
| Farve | Naturfarvet, Grå, Sort, Hvid |
Egenskaber | |
| Fysiske knapper | Volumen |
| Multirum | Nej |
| App-styring | Nej |
| Smarthøjttalere | Nej |
Tilslutninger | |
| Tilslutninger | 3.5 mm Jack |
Strømkilde | |
| Energikilde | Batteri |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2020-02-03 |
Trådløst | |
|---|---|
| Bluetooth-version | 5.0 |
| Chromecast til musik | Nej |
| Bluetooth | Ja |
| AirPlay 2 | Nej |
| WI-FI | Nej |
| Spotify Connect | Nej |
| AirPlay | Nej |
Mål | |
| Vægt | 1.2 kg |
| Højde | 12.7 cm |
| Dybde | 25.7 cm |
| Bredde | 15.6 cm |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .