Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Motoren har en god effekt på 600 watt. Beholderen har plads til 4 liter støv.
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Annonce
Laveste pris for Bosch BGL38BA2H er 999 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 18 butikker.
Hvis du leder efter en gulvstøvsugerkunne den her model være noget for dig. Støvet og skidtet samles i klassiske støvsugerposer.
. Støvsugeren er udstyret med en 600-watt motor.
Posen i den her støvsuger er almindelig stor med en størrelse på 4 liter, så den skal du skifte en gang i mellem. Støvsugeren har et standard støjniveau på 79 dB.
Intet hjem er komplet uden en støvsuger, og den her model er muligvis den perfekte støvsuger til dig! Hvis du sammenligner prisen på den her støvsuger på PriceRunner, vil du se, at den nuværende laveste pris er 999.00 kr.. Prisen er under gennemsnittet for kategorien, hvilket gør støvsugeren til et overkommeligt køb.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Bosch BGL38BA2H |
| Mærke | Bosch |
| Type | Gulvstøvsuger |
Produktegenskaber | |
| Posevolumen | 4.0 L |
| Filter | Vaskbart HEPA-filter |
| Egenskaber | Teleskoprør, Indikator for poseskift |
| Støvbeholder | Pose |
| Farve | Sort |
| Lydniveau | 79 dB |
Strømkilde | |
| Energikilde | Elnet |
Ydeevne | |
|---|---|
| Aktionsradius | 10.0 m |
| Motoreffekt | 600 W |
Mål | |
| Dybde | 410.0 mm |
| Højde | 265.0 mm |
| Bredde | 295.0 mm |
| Vægt | 5.87 kg |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-11-02 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .