Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Dampstrygejern, Lodret, Dampskud, 2400 W, 270 ml 14.2 cm 18 cm
Prøv fleksible betalinger med
Fra Hvidt&Frit
Tefal Dampstrygejern Express Steam Purple FV2835E0
GIGAPRO
Tefal Express Steam FV2835E0 strygejern Tør & dampstrygejern Durilium -strygesål 2400 W Lilla, Hvid
Annonce
Annonce
Annonce
Laveste pris for Tefal Express Steam FV2835E0 er 219 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 16 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Tefal Express Steam FV2835E0 |
| Mærke | Tefal |
Produktegenskaber | |
| Type | Dampstrygejern |
| Vandtank | 270.0 ml |
| Dampfunktion | Dampskud, Lodret |
| Farve | Lilla, Hvid |
Strømkilde | |
|---|---|
| Effekt | 2400 W |
Mål | |
| Vægt | 1.3 kg |
| Bredde | 14.2 cm |
| Højde | 18.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-10-20 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .